По фото, відео видно, що Зеленський дуже злий.3 хв розмова.Подробиці розмови не пишуть ні наші,ні кацапи.Боже,надіюсь ,він цього старого збочинця ,хоч на.. послав смачно!тут фото більше
Ответ дляMariya Prokhorova
А ви читали попередні висновки з приводу розгерметизації тунеля в метро ?
Хто дав дозвіл на будивництво того новостроя поруч ? Ви уявляєте якого розміру там фундамент
Не читала.
І не буду.
***о, вже валять на якусь конкретну новобудову. Вже знайшли потрібного комусь винного?
У Києві складні грунти, але де вони прості?
Токіо. Все в хмарочосах. Місто пару раз на день трусить. Метро одне з найбільших у світі.
Нью-Йорк. Стоїть біля океану, частина його на острові, складні грунти і барато води, все місто - суцільний хмарочос. І дуже розвинений метрополітен.
Мадрид. Теж змарочоси і стадіон Сантьяго Бернабео на 100 000 місць над метро.
То може справа не тільки в грунтах і забудові? Там на площі вже багато разів пробивались фонтани води, топило Океан.
Може, треба було залучати західних проектувальників і брати їх технології?
А якщо не можеш - виводь лінію наверх.
І не буду.
А якщо не можеш - виводь лінію наверх.
Ответ дляMariya Prokhorova
А хто згадав перший Кличка ? На другий термін його і не обирали кияни , адмінресурсом Віталя себе протяг !
За 10 років керування мера Кличка не добувано жодної станції метро !
Плюс на днях й 6 закрив ( сарказм ) , можна створювати меми
Після таких дурних вчинків президента,метро турбує найменше.
Воювати Кулеба пропонував лопатами,тепер йдуть до того.
З Оманом супер вигідна взаємодія...
Чекаємо наступних звершень нашого керманича.
З Оманом супер вигідна взаємодія...
Ответ дляКарпатський грибар
См. пост 10.
При ответе потерян контекст по техническим причинам. Вот оригинальный пост 10:
**Путин,Орбан,Янукович, Азаров,это все выеоваты в развале страны...только не Зеленский
Уже Янукович виноват в сбое метро...
Только не хозяин города. **
Если видна последняя фраза, то фото вполне уместно.
Уже Янукович виноват в сбое метро...
Только не хозяин города. **
Удалено администрацией...
Ответ дляLudaSHS
Да
Я тут в темп учавсвовала в 2016г
Как ждали спасителя трампа
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1643191
Я тут в темп учавсвовала в 2016г
Как ждали спасителя трампа
Но при Трампе то что у нас было ? Полномасштабная ? Города в труху стирались ? Нет, я не желаю прихода Трампа или кого-нибудь еще плохо расположенного к нам. Но а по факту ?
Ответ дляkitty cat
Дело было не в трампе.
Я об этом. И тогда и сейчас.
Нет никаких спасителей Украины. Ни Обама, Ни Трамп, ни Байден. Есть интересы и перспективы.
Я об этом. И тогда и сейчас.
ОкейкаНиколаевна• 10 декабря 2023
Ответ дляpamidoroff
А вы когда геополитику обсуждаете (кого и как бы вы отпиздили) семки лузгаете? :))
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Не читала.
І не буду.
А якщо не можеш - виводь лінію наверх.
І не буду.
А якщо не можеш - виводь лінію наверх.
Спочатку було побудовано там метро ? Ви киянка , скільки років Либедська вже функціонує ?
Спочатку треба було головою думати , а не дозвіли на новобудови видавати (
Забембали , як цвяхи ставили ті будинки замість майданчиків
Ответ дляorachka
А можно просто объяснить без эмоций?
Можна.
Там вбито й поховано багато патріотів-українців.
Родини азовців просили військове поховання в Биківні.
Батько Степана Бандери,також похований в Биківні.І ще дуже багато
найкращих українців там.
Прикро,що Ви не знаєте.
Мали б
найкращих українців там.
Прикро,що Ви не знаєте.
Мали б
Ответ дляMariya Prokhorova
Тонель протік у напрямку Деміївської, тобто, ’новий’
Орієнтир - якийсь кіоск із шаурмою.
Підозрюю, що він там не один.
Тобто проблема саме у новій частині тонелю
Орієнтир - якийсь кіоск із шаурмою.
Підозрюю, що він там не один.
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляorachka
А можно просто объяснить без эмоций?
Я читала , але там більше обурени не місцем , а ескізом меморіала
Кличко нарешті зняв памятник Щорсу.
Мрію ,що б там увіковічили четвірку найкращих розвідників.
Але,це тальки мрія.
Проголосували за Героїв України і в Раді проголосували.
Але Зеленський нічим їх не нагородив.Навіть орденом За Мужність
Н-І-Ч-О-Г-О взазалі,через два тижні вже роковини смерті.
Бавовні всі радувались з телевізору,а про тих ,хто її робив чомусь забули.
Харцизи. Легендарна українська ДРГ.
Вони робили ’бавовну’ на московщіні, знищуючі військові об´єкти які використовувалися для обстрілів і руйнації мирних міст України.
Але,це тальки мрія.
Харцизи. Легендарна українська ДРГ.
Ответ дляIn limbo
Ви хочете сказати, що перебільшують також всі ті іноземні політики та аналітики, які про це пишуть? Всі ті іноземні видання, до яких у нас стабільно висока довіра теж?
Ок. Давайте ще мемасики клепати, як напочатку 2022-го року 👍🏻
Вже просто хочуть «перебдєть», але ніяких предпосилок війни у Європі, Сша. Наша територія-так
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Орієнтир - якийсь кіоск із шаурмою.
Підозрюю, що він там не один.
Орієнтир - якийсь кіоск із шаурмою.
Підозрюю, що він там не один.
Складні будівельні роботи вимагають точних цифр , які мають закладатися проєктом
Коли будували метро , може не врахували , що тиск на ґрунт збільшется , бо висотку в 22 поверхи влупять
Повторюю це тільки припущення , але як у нас хаотично та банда забудовує , то може справа там і не в плавунах
Ответ дляРеверанс
Кличко нарешті зняв памятник Щорсу.
Але,це тальки мрія.
Харцизи. Легендарна українська ДРГ.
Але,це тальки мрія.
Харцизи. Легендарна українська ДРГ.
Тоже в шоке , одному там 18 лет было 🤯… и какого то никакого памятника ничего …
Даже смотрела интервью никаких выплат родным , ничего …
С@кии… Как так можно (((
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Саме місцем.
Похапцевим голосуванням.
І не бажанням слухати родини тих,хто віддав Україні найцінніше.
Похапцевим голосуванням.
Завжди буде хтось не задоволений
Я читала , що ескіз не зайшов
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Гарно подякували родинам азовців правда?
Як і перед тим просто розігнали по тихому
Не маніпулюйте , у мене у подруги зять азовец загинув , вона там активно бере участь , ніхто не розгоняв по тихому
Ответ дляРеверанс
Саме місцем.
Похапцевим голосуванням.
господи боже.я розумію хто ви.але то таке.петю я поважаю,бо надає допомогу армії .АЛЕ передайте йому,нехай порішає з районом Благодатним Ірпінь ЖК Княжий двір ,Шервурд парк і ще 4 жк.тисячі людей кинуто на бабки з 2015р .люди все сплатили,чеки є,нотаріус.а петін мер на нас клав болт.маючи 90 квартир.ми плакали,дороги перекривали,біженці з дітками,останні гроші.і тільки при зелі кримінальна справа .і війна.НЕХАЙ ПЕТРО віддасть або квартири або гроши людям і ми всі за нього проголосуємо.
котловани і фундамент-все..більше нічого нема.є у смі висвітлювання проблеми і не раз.люди писали петі,міші,сірожі а з нас ржали.ВІДДАЙТЕ ГРОШІ АБО КВАРТИРИ і то тоді курс який був і ціни?собача буда зараз а не однушка.при петі кинули масштабна афера влада замішана мер тутешній .оббивали пороги прокуратури.а нас пеньками.
Mariya Prokhorova• 10 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Так зато при шоколадном імперія медведчука процвітала
Ответ дляIsidda
Ви мене з Мариною не плутайте.
І до чого він в цій темі ?
Його до речі в США також не випустили.Нікого з фракції.
Складається враження,що допомога нам не дуже й то потрібна.
Хочу їду,хочу ні.....
Під Харковом в полі вже снаряди збирали,зараз США ігноруєм і отримаєм допомогу,менше ніж могли б.
А це могло багатьом зберегти життя.
За Петра Ви вже ніколи не проголосуєте,Зеленський владу вже узурпував,тільки не всі помітили.Звикайте до нових реалій і серій.
Як там лідОр казав Я ваш вирок ?
І до чого він в цій темі ?
Хочу їду,хочу ні.....
А це могло багатьом зберегти життя.
Як там лідОр казав Я ваш вирок ?