Добрий вечір всім! Хочу відправити дитячі речі до Німеччини (город кайзерслаутерн) яким чином зараз можно це зробити? Яким краще ? Бистріше ? Відправка з Харкова. Буду вдячна за допомогу =))
Фиона Шрековна• 10 декабря 2023
Там всеравно новой почтой по Украине,а потом уже перевозчиком.
У меня есть , но по Баварии
Ответ дляКусачая Я
Пишу в личку. Тоже отправляю из Харькова
Вдячна! Дякую 🙏
Якщо є якісь варіанти , напишіть будь ласка ! Я знаю , що беруть автобуси на західній Україні , але як з ними звʼязатись …. Фіг знає
Ответ дляSolly85
Я отправляла через перевозчика на прошлой неделе, город недалеко от Кельна, по Украине нужно отправить НП до Тернопольской области. Из Германии сюда тоже знакомые часто через них отправляют
Напишіть будь ласка номер , як з ними звʼязатись )