Доброї ночі!
Дівчата, порадьте гарного спеціаліста, перевіреного стоматолога, виготовити і встановити коронки на вживлені зубні імплантати . Лікар, де я вживлювала Імплантати, виїхав за кордон, а мені час другого етапу- абатмент і виготовлення та встановлення коронки. Місто Київ, бажано Шулявка.
vitavita1968• 16 декабря 2023
Ответ дляКИА
І ще виникло питання, хто зара встановлює коронка+- ціни на металокерамічні і на цирконієві коронки в Києві, для орієнтиру ?
Удалено администрацией...
vitavita1968• 16 декабря 2023
В мене ціни листопада 22 року,встановлювала Штрауман,з 5 імплантів прижилось тільки два:((
Знайшла по цінам документи,див фото