Як_наготую...• Изменено 12 декабря 2023

Де купити оригінал?

Як ви вважаєте чи можно в нас десь купити оригінальні парфуми?чи воно все одне й те саме?бачу зараз знижки,але ціни відрізняються...Брокард,мейкап,ева...тощо.Де ви купуєте парфуми?я раніше завжди купувала за кордоном в дютифрит,а тут донька замовила на Новий рік Москіно toy треба тут купити от я і думаю чи не скрізь воно одне й те саме?
Зайканалужайке• 12 декабря 2023
У нас достаточно магазинов с оригинальной парфюмерией - Жан, Ароматека, Бомонд, Брокард. У них беру, иногда на официальных сайтах, иногда выезжаю в оф магазинах

Вареничніца• 12 декабря 2023
Та ну ви шо, такі рідкісні елітні парфуми. Де там у нас оригінали 😄
Миссис Буркул• 12 декабря 2023
Нотино
Хвігура мічти• 12 декабря 2023
думаю мишку вряд ли поголовно подделывают
Голова колгоспу• 12 декабря 2023
Я только в бьюти трендс беру. Они годами проверены. Мне даже за границу выгодней заказывать у них.
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Тільки на нотіно не беріть.
Саме москіно той рожевий прийшов явний фейк. Навіть не забирала.
Моя їх теж замовила. Буду купувати в Броці. Бо з Дугласа вже бачу не доїде.
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Ответ дляХвігура мічти
Я теж так думала. Відкрийте олх. Це капец))
автор Як_наготую... • 12 декабря 2023
Ответ дляВареничніца
До чого тут рідкісні елітні,я знаю що це мидл маркет,донька ще школярка,питання в тому чи є сенс переплачувати в брокард
Осьминожко• 12 декабря 2023
Природа все продумана, мужчин привлекает натуральный женский запах. А Вы надухались этим г*вном дорогим и перебиваете свой естественный запах. Мужчины любят запах женского тела, женского пота, а не всратых духов. Вот поэтому и одиноки, потому что на вас уже не встает у мужчин. Не нужно быть умнее природы.

Из Виа-гры• 12 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Тільки на нотіно не беріть.
Почалось
Нотіно - європейська мережа.
Беру в них найдовше, ще відколи вони парфумерія.юа були.
Флаконів сто точно вже отримала. З мейкап трохи менше.
І мішки там оригінальні, не розказуйте. Це влітку дитині брала.
Из Виа-гры• 12 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
В обʼємі 30 і 50, як і в наборах підробок нема. От і все.
Щедрик ведрик• 12 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Судячи з вище описаного ви знатно смердите ´натуральними парфумами´?що приваблює в ваше життя чоловіків. Та в вас є чоловік, коханець, коханець 1,2,3...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Тільки на нотіно не беріть.
Оригінали на нотіно.
Як і в інших вказаних в старпості магазинах.
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ну як не має. Відкрито про це пишуть.
Осьминожко• 12 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Чтобы не смердеть ,не пробовали мыться чаще?
Из Виа-гры• 12 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Ну як не має. Відкрито про це пишуть.
Отак нема.
Підробки в максимальному обʼємі москіно штампують.
Покажіть фейк 30 чи 50)
Галя із Дарниці• 12 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Почалось
Нотіно - європейська мережа.
Замовляла на нотіно в Польщі.
Прийшов Ланком підробка.
Дуже близька підробка, але все ж запах трохи відрізнявся від того, що мала з оф.сайту.
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Почалось
Нотіно - європейська мережа.
Значить мені не повезло.
Що почалось? Я теж багато чого замовляю з Нотіно. Перший раз стикнулась з таким.
автор Як_наготую... • 12 декабря 2023
В Єві можно брати як вважаєте?там зараз дешевше

Из Виа-гры• 12 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Замовляла на нотіно в Польщі.
Прийшов Ланком підробка.
Та так кожна може написати.
Скільки прошу дайте фото підробки - жодного разу ніхто не скинув.
Запахи переформульовують по 100 разів.
Але так-доводити нічого не буду)
На нотіно оригінал - для себе знаю абсолют точно.
Из Виа-гры• 12 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Можна!
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Оригінали на нотіно.
Я написала свій досвід з москіно. До цього декілька флакоеів все ок було. Не треба на мене нападати.
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Замовляла на нотіно в Польщі.
Прийшов Ланком підробка.
На запах не варто орієнтуватись так як можливі зміни в нотках
автор Як_наготую... • 12 декабря 2023
Дякую всім,хто поділився досвідом.З з свого досвіду скажу ті,що купувались за кордоном більш стійкі,навіть одяг після прання пахне,а те,що тут дарували наче і виглядає так само,а швидше вивітрюється
Из Виа-гры• 12 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Заради бога-нападати.
Ви написали враження-вони можуть бути хибними навіть залежно від днів циклу, перепрошую.
Це жодним чином не доводить оригінальність чи фейковість.
ТАЗератти• 12 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Вы себе уже всё отбелили?
Осьминожко• 12 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Почалось
Нотіно - європейська мережа.
Какой уродливый флакон. И Вы этим детским мусором на вид духаетесь?
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Заради бога-нападати.
Які враження? Я знаю як виглядає оригінал так як в неї постійно цей аромат. Пакування одне чого варте було((
ИграйМойГормон• 12 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Осилити весь пост вам не вдалось?)) Буває
ТАЗератти• 12 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Та так кожна може написати.
Запахи переформульовують по 100 разів.
Але так-доводити нічого не буду)
Я себе в Дугласе( аналог Брокарда в Германии) духи покупала. Мне здесь все доказывали, что у меня не оригинал))). А вот на Кремчике оригиналы