Проня_Прокоповна• 12 декабря 2023
Кому вдалося вмовити, змусити, мотивувати, що завгодно….
дитину вчитися!!!
Я більше не можу!!!Це крик душі!!!
14 років.9 клас.
Поділіться.У мене є якийсь вихід?
Я більше не можу!!!Це крик душі!!!
14 років.9 клас.
Поділіться.У мене є якийсь вихід?
Айпишница• 12 декабря 2023
Ответ дляЛама_мама
Автор, боже ну трьойочниеи куди розвинутіші і успішніші в житті.
Ну хватить вже ідеалізувати шкільну програму
Вчіть дітей викручуватися в житті і крутитися
Покупать оценки, экзамены...
66сезон666серия• 12 декабря 2023
Ответ дляЛама_мама
Так і є. У мене були трієчнику які викручуватися на 3 і бігли заробляти гроші після пар. У той час коли відмінники зубрили, здавали і знову зубрили. Після університету, трієчники вже працювати, а відмінники йшли на магістратуру, бо крім зубріння нічого не вміли робити…
Звісно я не про всіх,
Щоб бути відмінником не обов´язково зубрити, достатньо розуміти і вміти використовувати
Лама_мама• 12 декабря 2023
Ответ для66сезон666серия
Вміти використувати! Це головне!
ОливьЕЖечка• 12 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Как мы только не ’развивали’ и поездки по миру, и экскурсии и кино театры и выставки.
Дети мне заявили в 10 лет ещё - зачем вы нас везде тягаете, мы не хотим. Мы не хотим никуда ездить, ничего делать, никуда не ходить.
Оставить их не с кем,любая поездка хоть в отпуск хоть на выходные - это бесконечная нервотрёпки и не хочу, ничего не хочу, не трогайте нас, сами ездите и ходите
Мої так само казали.))
А після 20 із задоволенням згадують і музеї, і поїздки. Шкодують за тими, які пропустили з власної волі. Добавки просять, але вже до кращих часів…
66сезон666серия• 12 декабря 2023
Ответ дляЛама_мама
Вміти використувати! Це головне!
Я не знаю, може сину повезло з вчителями, але вони завжди пояснюють це і за ’зубрьожку’ знижують бали.
ПлакалаВАвто• 12 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Так ви все це для себе робили (це ви СВІЙ отпуск планували, та й театри дітям то дійсно занадто), не враховуючи їх інтерес. Дітей треба туда, куди ЇМ цікаво років з трьох. Щоб постійно підтримувати жвавий інтерес хоч до чогось. В 10 вже в них своя думка, яку ви не змінете.
Стриптизерка• 12 декабря 2023
Ответ дляЛама_мама
Скажу! Скажу! Я кажу як викладач в університеті. ( у минулому)
Я не хочу знецінювати знання відмінників. У кожного свій шлях.
Але коли залиш вперше в аудиторію до нових студентів, по очам видно їх успішність.
Повірте, трієчники куди щасливіші
Точно, це мабуть якийсь вчительський прикол, шаблон, що відмінники пригнічені і забулені, а двієчники щасливі. От моя донька і не вписалась в цей шаблон, коли прийшла в фізмат ліцей і з усмішкою і веселими тусовками з однокласниками вийшла на відмінно. Так чіплялась до неї класна, за одяг, за поведінку, і тільки тоді заспокоїлась, як довела її до сліз раз. Але ми дома все це обговорили, і донька більше їй такої нагоди радіти не давала
Тётя Хрюша• 12 декабря 2023
Ответ дляМизимец
З хлопцями завжди складніше, ніж з дівчатами. Це непорівнювані речі.
Взагалі вважаю, що в школі замало вчителів чоловіків, які мали би працювати з хлопцями. До них потрібен інший підхід. Вони у підлітковому віці дуже на авторитет орієнтуються.
По моему опыту, дочь и сын, имею обратную картину, дочь училась ’на отстаньте ’, сын любит быть первым, поэтому за оценками следит. Но нужно сказать что у обоих от природы хорошие способности, ни одна ни второй часами за учебой не сидят
Тётя Хрюша• 12 декабря 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не вчиться зовсім.Репетитори з математики та англійської.Укрїнська і інші предмети зовсім не вчить.Соромно.Він нічого не знає.Не цікавиться нічим,крім тупих компʼютерних ігор.
Почему тупых? Мой тоже много играет, но это способствует подтягиванию английского, печатает ещё быстро
Лама_мама• 12 декабря 2023
Ответ дляСтриптизерка
Я ж так і написала, що це не про всіх, але частіше. Повірте ми бачимо дальше ніж батьки.
Стриптизерка• 12 декабря 2023
Ответ дляЛама_мама
В це вірю, завжди радилась з адекватними викладачами, з боку видніше, тим більше з боку професійного
cherry_colibry• 12 декабря 2023
Если не все безнадёжно, в 15 попустит. И мой опыт и знакомых. Сейчас переживите как стихийное бедствие, с наименьшим ущербом. И постарайтесь сохранить нормальные отношения. Где-то юмор, где-то забыть, где-то надавить, импровизируйте.
cherry_colibry• 12 декабря 2023
Ответ дляМизимец
Перше, автор, сучасна система освіти і оцінювання це повна лажа, особливо якщо вчителі старорежимні. Хороші оцінки ставлять за уміння зубрити а не аналізувати і критично мислити.
Друге, велика доля в мотивації залежить від особистості вчителя. А не батьківського нагоняя. Але оскільки вчителі у нас загнані звітами, писаниною, перевірками перевірок, малими зарплатами, то вони самі дуже часто демотивовані.
Це комплексна многогранна проблема.
Согласна полностью. Главное не скатится в пропасть и негативизм, а там ребёнок потихоньку определится.
Люблю порядок• 12 декабря 2023
Ответ дляпані Солоха
Не удалось, дочь считает что то учится не надо.
Сейчас ей 18
А она где то учится сейчас или уже работает?.Моему через пару месяцев 18 ,забросил учебу ,его могут отчислить ,а ему все равно ,просто ничего не делает и все.
Стриптизерка• 12 декабря 2023
Автор, вам уже надо смотреть на будущее, на вуз или профориентацию, и какие предметы и уровень там требуются. Может заинтересуете проф тестами, ярмарками вузов , колледжей
Репетиторша• 12 декабря 2023
яка блін мотивація, тим паче при постійному онлайні
сидить в 4х стінах, ніякого інтересу нема. цікаво ноут і телефон(
мій в 10му, вчора нагоняй давала, цілу годину розбирали предмети - де які ’хвости’ і т.п. Не дурний, просто лінивий.
я задовбалась(
Знаю бакси• 12 декабря 2023
13. Серединка на половинку.
7-8 оценки только благодаря тестам он лайн, а так не знаю, что было бы.
Англ 6
Физ ра 4
До лкт 10 экскурсии по Киеву , все что можно обходили, сейчас только техника , ту что выставляли на Михайловской и майдане, ну еще када тт бы поехал в музей техники, но К уже фсе.
Другой город- страна пока нет..
Англ 6
Физ ра 4
Другой город- страна пока нет..
Хтомолодець? Я!• 12 декабря 2023
автор расциклитесь со своего ребенка и примитавной программі ’троечник=дворник’ и посмотрите на поколение чуть старше. (20-25 лет)
3 примера:
первая девочка училась средне, тупила, оценки вітягивали за прилежность. очень хотела стать врачом, родители тянули контракт в мед.
сейчас ей около 26, через пару лет после обучения попала в хорошую клинику и зарабатівает на уровне 1000 у.е.
вторая девочка училась плохо, закончила пед.училище и физкульт педагогический после него - устроилась работать СММ в инстаграмм, сама все узнала про єту профессию, после института заработаівает сразу больше 500 у.е (третья работа)
третий мальчик - учился отличником, морская спкциальность, после первого же рейса ушел работать в рекламу в интернете - зарабатівает тоже около 1000 у.е. учился на курсах в инете
єто все дети близких друзей, про которіх точно знаю.
моему 13 - такой же как ваш.
знает англ на уровне Upper/Advancе после комп. игр.
печатает на укр, англ и нем быстрее меня ( я по работе 80 % печатаю за компом)
думаю что с таким набором он не пропадет, офисную работу всегда сможет получить - логистом, продажником, проект менеджером
3 примера:
моему 13 - такой же как ваш.
Не пью, не курю• 12 декабря 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Так как раз все отпуска планировались для них, чтоб им не было скучно.
Сами мы б отдыхали совершенно по другому.
Хтомолодець? Я!• 12 декабря 2023
если у ребенка будет плохое ЗНО - пойдет на бюджет на заочку (кстати ее вроде отменяют - обещают какое-то дистанционное)
у нас обычно нужна корочка о ВО, неважно какое образование, просто признание достаточного IQ.
у нас на работе большой отдел продажников, каких там образований только нет.
у моего ребенка хорошие коммуникативные навыки, может найти подход к любому человеку.
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Почекайте, щоб їм було не нудно з вашої точки зору. Мені вдома одній не нудно. Кайфую. А комусь треба двіж, інакше нудьга. Якщо відпочинок, то завжди оберу як тюлень з книжкою. Вибираюсь і рухаюсь тільки заради дитини, бо їй таке нудно, їй потрібен постійний рух. А у вас навпаки, діти нікуди не хотіли, а ви їх тягли, це призводить до зворотньої реакції.
Не пью, не курю• 12 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так они уже давно взрослые.
Мы наконец то ездим сами . Они дома сидят. Им ничего не надо.
Ні грама• 12 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
І моя 10-річна донька теж таке заявила. Говорить, що я свої дитячі нереалізовані мрії намагаюсь зараз реалізувати через неї. Але їм це непотрібно. Мої захопливі розповіді, відео про місця, в які хочу їх повезти не справляють враження. Дитячий табір їм зайшов, а мої вмовляння на поїздку до Барселони - ні.
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Никто из моих знакомых троечников не был успешным в жизни.
Все обычные рабочие.
Звичайні роботяги можуть бути щасливі і заробляти хороші гроші. Зварювальники, слюсарі високих розрядів чи категорій завжди в ціні і є робота. Хороші електрики, сантехніки черги до них. Мій батько був звичайним водієм, але не у звичайної людини. Завжди мав хороші гроші. Він був з розряду трієчників які вміють крутитися, тримати язик за зубами, навіть якщо випили, не боявся ні роботи ні екстремальних ситуацій, ну і звісно водійська майстерність на висоті.
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2023
Ответ дляДиверсификация
Я відчепилася на рік, взагалі.
Спрямувала зусилля на пошук того, що дитину цікавить. Готували прицільно предмети для вступу. Решта, як не дивно, не постраждала(атестат9.9).
Вступала за власним вибором, не топ, не айті, проста, прикладна, спеціальність. З другого курсу працює в своїй сфері. Зараз такий трудоголік, аж страшно. Я реально переживаю, щоб дитина не задовбалася передчасно.
Розкажіть як шукали що цікаве дитині. Яку спеціальність обрали?
Весёлая морковка• 12 декабря 2023
Ответ дляЛама_мама
Повірте, трієчники куди щасливіші
ну то Ви ж як викладач маєте розуміти, що і відмінники і трієчники бувають різні. Якщо людина відмінник, бо все легко дається і на оцінки все рівно - то це одні перспективи в житті і щасті. А якщо тупувата зубрила, яка за кожен знижений бал готова повіситися - то це інше. Я особисто в числі перших, і щаслива, і добилася багато чого. І моя дитина не задає питань, навіщо вчитися, бо бачить приклад перед очима (чоловік такий же).
Не пью, не курю• 12 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Могут, но большинство не успешные.
Пописанная парта• 12 декабря 2023
Ответ дляЛама_мама
Повірте, трієчники куди щасливіші
А я не розумію, якого біса в нас приймають в університет ’щасливих’?! А потім вони або не працюють за спеціальністю, бо не спроможні, або стають такими фахівцями, через яких метро затопило... 🤢
Пописанная парта• 12 декабря 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
3 примера:
моему 13 - такой же как ваш.
3 примера:
моему 13 - такой же как ваш.
Напишите, в какой клинике зарабатывает первая девочка, чтобы не попасть к ней...
Пописанная парта• 12 декабря 2023
Автор, вам осталось потерпеть последний учебный год в школе. Скажите, пусть выбирает колледж и смотрит условия поступления.