Проня_Прокоповна• 12 декабря 2023
Кому вдалося вмовити, змусити, мотивувати, що завгодно….
дитину вчитися!!!
Я більше не можу!!!Це крик душі!!!
14 років.9 клас.
Поділіться.У мене є якийсь вихід?
Я більше не можу!!!Це крик душі!!!
14 років.9 клас.
Поділіться.У мене є якийсь вихід?
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2023
Ответ дляпані Солоха
Так я вообще нигде не работала, дома сижу как пенсионер, ленивая
Довольствуюсь малым , но хочу многое нечего не делая, счастливая наверное, незнаю.
Значить ви знайшли того, хто вас утримує.
Дюймовочка• 12 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не вчиться зовсім чи не так як ви хочете? Мене ніхто не вмовляв, не змушував і не мотивував. Я просто вчилася, любила це, добре виходило. А сьогодні дитина каже, а чого ж ти така розумна нічого не досягла і вона права. Мої однокласники з гіршими знаннями досягли кращих результатів.
Точнісінько, як у мене! Крити нічим: не досягла рівно нічого з усіма червоними дипломами. Сподіваюся, що мої діти не пожалкують, що не вчаться добре- аргументи мої закінчилися
Лама_мама• 12 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
А я не розумію, якого біса в нас приймають в університет ’щасливих’?! А потім вони або не працюють за спеціальністю, бо не спроможні, або стають такими фахівцями, через яких метро затопило... 🤢
Ви дуже далека від проблеми Метро.
І дуже далека від поняття фахівець
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2023
Ответ для66сезон666серия
Щоб бути відмінником не обов´язково зубрити, достатньо розуміти і вміти використовувати
З математикою, фізикою так. З історією, літературою, мовами таке не проходить. Якщо нема хорошої пам´яті, прийдеться зубрити і багато.
Точу ляси• 12 декабря 2023
Получилось мотивировать деньгами. По результатам табеля плачу деньги. Плохие оценки - нет карманных, кафешек и т.п. Экономия
Точу ляси• 12 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У нас не так. Единицы, кто плохо учился живут более-менее и то только девушки за счет замужества
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
ну то Ви ж як викладач маєте розуміти, що і відмінники і трієчники бувають різні. Якщо людина відмінник, бо все легко дається і на оцінки все рівно - то це одні перспективи в житті і щасті. А якщо тупувата зубрила, яка за кожен знижений бал готова повіситися - то це інше. Я особисто в числі перших, і щаслива, і добилася багато чого. І моя дитина не задає питань, навіщо вчитися, бо бачить приклад перед очима (чоловік такий же).
Часто у відмінників ламається особисте прагнення, відсутня активна позиція і амбіції. Вони звикли робити так як сказали, як треба, вони не бунтарі, вони виконавці, їм сказали не висовуватись зі своєю думкою, не зважаючи на свої власні хотіння.
Весёлая морковка• 12 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
а трієчники всі поголівно суперамбіційні з активною життєвою позицією? не смішіть своїми висмоктаними з пальців аргументами
Добрый Йиннот• 12 декабря 2023
У таких складних випадках ви маєте давати чітку картинку, відповідаючи на питання ’Нахєра оце все?’
’Нахєра мені вчити напам´ять уривки прози та розбиратися в логарифмах?’ - це логічне питання від дитини.
На нього не треба відповідати абстрактними категоріями: ’Щоб вступити до вишу’; ’Щоб жити як люди’...
Своїми діями та словами треба вимальовувати картину перспектив. Більше конкретики та власного прикладу, власної роботи над помилками.
Далі. Не вчіть просто вчитися. Шукайте у своїй дитині яскраві здібності, таланти - їх треба розвивати, монетизувати в майбутньому.
Змістіть фокус на реалізацію конкретних схем.
Оновлена версія• 12 декабря 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Пробувала.Конфлікт.Крик .У мене вже нервові зриви. Я терплю,вмовляю,по хорошому ,приводь приклади з життя.Йому начхати.Він бреше постійно.Домашнє завдання не робе.
Ви не можете витримати конфлікт? Він цього й хоче. Витримайте хоча б місяць, побачите іншу дитину.
А так дитина вами керує, а не ви нею.
После шести ни-ни• 12 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
Иногда думаю, что может проблема в школьной программе? Не интересная, скучная, раздражающая, особенно литература. Может пора привести программы в соответствии с современными реалиями?
Ну и то, что люди с ВО зарабатывают часто намного меньше, чем без ВО и аттестата с отличием, тоже демотивирует молодые умы.
Набір штампів. У вас багато дітей шкільного віку? Програма зараз набагато цікавіше ніж була в 90-і - 00-і І особливо, до речі, література. Не без виключень, є куди покращувати і підручники, і кваліфікацію вчителів. Але проблема автора і багатьох в тому, що яка б не була цікава програма, все одно ігри та соц.мережі цікавіші і до них не треба докладати зусиль.
Перловая Кашка• 12 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я інженер після універу, на мінімалку. І двірник у нас з такою ж зарплатою. Щось не так..
у меня тоже дочь с 5-6 класса перестала учиться.........я устала...перевела на экстернат и отдЫхаю, дочь не перегружена! Главное прекратились истерики, крики и претензии к ребенку.
Она спокойно сделала сейчас за полугодие тесты и занимается только любимыми делами- рисование, английский репетитор и спорт!
Леді Душка• 04 января 2024
расскажите что будет тупой, на работу, не возьмут, денег не будет Или отдайте в спорт, будет хоть красивый)))тогда ума особо не надо)
Просто Фіфа• 14 января 2024
Не трепите себе нервы . Есть знакомый неуч -успешный айтишник , после школы пошел работать грузчиком , потом самостоятельно выучился на программиста по книжкам и интернету , комплексовал потом из-за отсутствия общей эрудиции , но постепенно наверстал. Сын подружки в 19 лет ушел с Университета , женился и пошел работать , есть приятель , которого 8 лет родители в одном институте тянули , через 10 лет сам пошел получать другое высшее образование . Отдайте его на серьезные компьютерные курсы , школу экстерном пусть заканчивает . Племянника , правда , до войны забрали со школы и отдали в военное училище . Помогло , сам сбежал от туда через забор и стал учиться усердно в школе, теперь студент. Но сейчас не то время , наверное ,чтоб отдавать мальчиков в военное училище на перевоспитание. Хотя , если есть там знакомые , можно попробовать .
Просто Фіфа• 14 января 2024
Но мой брат всегда грозил сыновьям ,не будете учиться и слушаться , вас ждет военное училище.
Лівий Локіть• 09 февраля 2024
Ответ дляпані Солоха
Не удалось, дочь считает что то учится не надо.
Сейчас ей 18
Працює?
Шотуткоїться?• 11 февраля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Только вот троечники в школе в универы не попадают.
Ви в паралельній реальності чи шо?)))
По темі: автор, ніяк не вдалося мотивувати. В 8 класі просто забила, бо була вагітна другою дитиною і хотіла спокійно доходити. Підсумок: глибокий трієшник по всіх предметах. З математики - 2бала в табелі. Іде у ПТУ на автослюсаря, має там хороші оцінки, виграє олімпіаду з англійської мови, має гарні оцінки з практики. Збиралися шукати роботу на СТО. По закінченню ПТУ здає НМТ на 160 балів. І я розумію, що це його шанс відстрочки від призову. Вистачає балу вступити до університету на бюджет. Контракт коштує 51тис на рік.
Мій висновок: все буде так, як має бути. Якщо дитина не хоче, то вчитися нормально не буде. І другий момент: оцінки не завжди відповідають знанням. Вашу дитину можуть відверто не любити за незручний характер.
Шотуткоїться?• 11 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не вчиться зовсім.Репетитори з математики та англійської.Укрїнська і інші предмети зовсім не вчить.Соромно.Він нічого не знає.Не цікавиться нічим,крім тупих компʼютерних ігор.
Мій вивчив англійську граючи в ігри з іноземцями))) і зараз має хороший бал в університеті. Я колись теж думала, що він нічого крім ігор не знає))
Опля Картопля• 13 февраля 2024
9 Кл не можу мотивувати
І взагалі мотивації ніякої не було , ніколи
Втомилася гавкати, щоб зробив уроки
Опля Картопля• 13 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
На мого це не діє
Забрали гаджети- сидить в стелю плює, нічого не міняється
Тому в цьому році йде до коледжу, нема чого сидіти у школі.незай освоює професію
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
тому що наша школа вчила добре виконувати задачі з книжки по шаблону, а не вирішувати завдання реальні
Обижулька• 28 февраля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Відрізати проводи/кабелі.
Не хоче вчитися теж норм, не норм думати, що батьки будуть постійно годувати і одягати.
Вище писали дівчата за доньок, що не бачать сенсу в навчанні, але в роботі. Я теж на цій позиції. Варто хоча б чогось хотіти, а НЕ не хотіти нічого. В цьому проблема, а не в укр мові чи матем.