Margo-01a6• 12 декабря 2023

Киевстар сегодня, совпадение? Или что...

Ранее в новостях было...
Sofia Tatra• 12 декабря 2023
Та фиг его знает

ЕкатеринаС12• 12 декабря 2023
а у кого-то есть такая же фигня что посылка новой почты не появилась в кабинете ?
сегодня
SmileyFace• 12 декабря 2023
странно все это.
Нина____• 12 декабря 2023
Судя по статье, это ещё 1 декабря было. Так долго собирались? Вряд ли
автор Margo-01a6 • 12 декабря 2023
Ответ дляНина____
Ну как бы не минутное дело положить такой масштаб....
SmileyFace• 12 декабря 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
сегодня
Нет, у меня норм.
TANYA 0 0 0 0• 12 декабря 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
сегодня
В мене є, сьогодні відправила
ЕкатеринаС12• 12 декабря 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В мене є, сьогодні відправила
странно
у меня пусто, хотя на сайте в отслеживании показывает что уже в моем почтоматк
SmileyFace• 12 декабря 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
странно
У меня с Айхерба пришла на отделение, не на почтомат, пишет что прибыла.

КокоСина• 12 декабря 2023
🥀Роман Кухарчук:

Масштаб обвалу Київстарі свідчить про те, що цей збій носить не технічний характер, а політичний. Київстар не працює повністю. Ані телефонної мережі, ані інтернету.

Навіть сайт зник. Хоча технічне функціонування сайту взагалі ніяк на пов´язано з мережами і технологіями GSM чи LTE.

Я майже впевнений, що це не збій, а... відключення. Саме так, Київстар просто відключили. Єдине питання - хто і для якої цілі. Маю дві основні версії:
1. Відключила українська держава з метою остаточного витіснення підсанкційного російського олігарха Михайла Фрідмана з цього активу.
2. Відключив все сам Фрідман, щоб показати масштаб національної залежності від Київстару і у такий спосіб власним шантажем протидіяти шантажу з боку української держави.

Нагадаю, останнім часом Київстар робить максимум зусиль, щоб в публічній комунікації про Фрідмана згадувалося якомога менше. Більше того, рівно місяць тому в екстреному порядку в раду директорів Київстару включили Майка Помпео, колишнього держсекретаря США часів президентства Трампа. Звісно, це хід для захисту активу.

Проте все рівно правди ніде діти - за наявними публічними відомостями 47% акцій таки належать Фрідману. Щоправда, як заявляють в компанії, він відповідно немає вирішального контролю, бо формально володіє менш, як половиною акцій.

Одним словом, вся ця сьогоднішня історія - це не про технічний збій в мережі. Зараз вирішується доля стратегічного активу.
Нина____• 12 декабря 2023
Ответ дляMargo-01a6
Не спорю, может так и есть
Олечка79• 12 декабря 2023
У меня уже появился домашний инет КС
Надеюсь и связь у людей наладилась
Alena96969• 12 декабря 2023
Ответ дляОлечка79
У меня уже появился домашний инет КС
Надеюсь и связь у людей наладилась
Нет, сети нет
Олечка79• 12 декабря 2023
Ответ дляAlena96969
Нет, сети нет
Блин ( ну может постепенно подключают
Brita• 12 декабря 2023
Ответ дляОлечка79
Блин ( ну может постепенно подключают
Нам остаётся только ждать
Конфет04ка• 12 декабря 2023
Ответ дляОлечка79
У меня уже появился домашний инет КС
Надеюсь и связь у людей наладилась
балалайку :) фридман когда убегал, все патчкорды повыдергивал, пока чинят
Kar• 12 декабря 2023
Ответ дляОлечка79
У меня уже появился домашний инет КС
Надеюсь и связь у людей наладилась
в каком вы городе? ЗП до сих пор, бляха, тишина. Я к маме не могу дозвонится
Ms. Wonka• 12 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
🥀Роман Кухарчук:

Жаль, что наши церемонятся и не национализируют бизнес, которым владеют рашисты. В нынешних условиях джентельменство неуместно.
Natka A.• 12 декабря 2023
❗️ Роботу Київстар можуть відновити як мінімум через добу, — фахівець із зв´язку Сергій Флеш

За його словами, те, що сталося, не було ще ніде і ніколи за масштабом за всю історію мобільного зв´язку і не лише в Україні.
ㅤ
А мені в сусідній темі ’знавчині’ написали, що за годину відновлять

gdsN• 12 декабря 2023
а не підкажете: месенджери з номерами київстар хоч працювати будуть норм? і якщо десь авторизація через надхоження смс від київстара, то мабуть же не увійдеш туди?
Natka A.• 12 декабря 2023
Ответ дляKar
Сумская область тоже самое
Конфет04ка• 12 декабря 2023
Ответ дляgdsN
с авторизацией через смс пока не выйдешь, мессенджеры как работали, так и работают
_Irina-K_• 12 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
🥀Роман Кухарчук:

Так, Київстар відключили. Дуже цікаво читати ’особисту думку’ людей, які нічого не розуміють в сучасних технологіях. Але скрізь їм ’зрада’. Хоча тут у випадку ’шантажа’ було б простіше для всіх.
gdsN• 12 декабря 2023
Ответ дляКонфет04ка
да,у меня тоже киевстар - мессенджери працюють, а от як далі буде ..
сподіваюсь, що все швидко налагодиться...

ех, ще в багатьох пакет дом.інтернет+моб звязок від київстар(
Олечка79• 12 декабря 2023
Ответ дляKar
Я в Полтаве
Но у меня связь водафон
Это только домашний инет от Киев стар
veric83• 12 декабря 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
странно
у меня тоже самое
Чумачечая Весна• 12 декабря 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
странно
Может на другой номер оформили? Добавьте номер вручную в приложении
Конфет04ка• 12 декабря 2023
Ответ дляgdsN

ну потерпите с денёк :) и купите запасную симку без абонплаты, 3 моб, например
Krasotka-d9fd• 12 декабря 2023
Мабуть злили персональні дані 24 мільйонів осіб. Де і хто останній раз знаходився, ПІБ, номери телефонів, що писали в інтернеті, що шукали.
Чумачечая Весна• 12 декабря 2023
Ответ дляКокоСина
🥀Роман Кухарчук:

Может оно и так, позже узнаем, но вы почитайте руснявых военкоров, они как бы сейчас на линии тоже сидят без связи и в панике (да, они подключались к нам). А сегодня мелькали новости что начался наступ с их стороны, может поэтому и отключили чтоб их остановить таким способом