40каградусная• 12 декабря 2023

Коли були у гінеколога?

Слідкуєте за здоров´ям, коли був останній візит, чи ходите якщо немає жалоб?
Результат:
вже голосів: 153
42 (27.45%) До півроку
40 (26.14%) Недавно
38 (24.84%) Навіть і не пам´ятаю, більше 2
18 (11.76%) Десь рік тому
13 (8.5%) Пару років
2 (1.31%) Результати та інш
Засомневаю• 12 декабря 2023
Мне 49, хожу каждый год, сколько себя помню..была весной
Тумба-юмба• 12 декабря 2023
У березні була, ходжу щороку. Гінеколог ще й чітко визначила в мене злоякісний вузол у щитовидці. Вона класний узист. Вдячна їй, що звернула увагу
Кусман Сиру• 12 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Не ходжу, була колись там із циститом по молодості, але мене не вилікували. Скарг нема, тому і на прийоми не записуюсь
Цистит у гинеколога? Хорошо, что не у стоматолога. Не удивительно, что не вылечили..
Я не Тролль• 12 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Цитологія рідинним способом. Папілому раз в п´ять років здаю
Дякую, навіть не чула раніше таке.
Я не Тролль• 12 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
я хожу раз в год. планировала беременность. пошла просто провериться, что у меня все ок. а оказалось не ок. операция, теперь лечусь:(
Але добре, що перевірилися.
НеКонец-Света• 12 декабря 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую, навіть не чула раніше таке.
10 років вже тільки так здаю, він набагато точніший. Вам лікар ніколи не говорив?
Я не Тролль• 12 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ніколи, у нас лікар бабка пенсійного віку, там щось слухати без користі. Три рази народжувала. В платну я з своєю мінімалкою не можу піти
НеКонец-Света• 12 декабря 2023
Ответ дляЯ не Тролль
В державних теж є толкові лікарі. Потрібно просто поцікавитися.
Я не Тролль• 12 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую.
Снегурочко• 12 декабря 2023
Ответ дляКусман Сиру
Так, спочатку у гінеколога лікували, потім у терапевта
Кусман Сиру• 12 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Грустно, потому как и один и второй не знает как лечить грамотно. Уролог или нефролог! Просто на будущее.
Околовита• 12 декабря 2023
На родах в июне 🤣
Кудлата хмаринка• 12 декабря 2023
Дуже рекомендую вчасно і на постійній основі відвідувати профілактично.
Начальниця згоріла дуже швидко від раку, оглядами нехтувала.
Прилипало• 12 декабря 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Моя мама сгорела от рака за 1,5 месяца регулярно посещая гинеколога.
Гладиолус• 12 декабря 2023
Сьогодні була.
Щось не виходить завагітніти, тому бігаю по лікарях останнім часом.

А зазвичай у мене раз в пів року гінеколог, стоматолог і офтальмолог, бо це мої слабкі місця
НеКонец-Света• 12 декабря 2023
Ответ дляПрилипало
Саркома можливо так швидко але це рідкісний випадок. Рак шийки матки розвивається 5-15 років і його легко попередити.
барабанщица• 12 декабря 2023
Ответ дляФайно Замало
Раз на півроку хожу
Как и советовано врачами.
Прилипало• 12 декабря 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Карцинома в протоках молочной железы. Очень быстрое развитие.
НеКонец-Света• 12 декабря 2023
Ответ дляПрилипало
Співчуваю, це дуже боляче
Бодіпозітівна• 12 декабря 2023
Была в августе. Наблюдаюсь ежегодно, т.к. сама гинеколог говорит с моим состоянием дел чаще нет смысла. Но зато раз в год осмотр по полной программе: УЗИ, мазок, цитология, кольпоскопия. Собираюсь на маммографию планово.
Хлопаю ресницами• 12 декабря 2023
Когда рожала, в сентябре. Я вообще туда хожу только беременная.
Соня-сонятко• 13 декабря 2023
Влітку була і наступного тижня йду. Але некритичну проблему маю.