Светик63• 12 декабря 2023

Сусідня тема, чому не знайшли роботу, біженці.

Хочу запитати, про мову, в когось ж такі проблеми як у мене? Я багато в житті вчилася, коледж, університет, все добре та відмінно, здавалося б мову вивчити зможу, тим паче польську, але у мене проблема з психологічної сторони. Я просто не хочу її вчити, бо маю надію жити вдома. Просто як стіна стоїть, оця вся біль за наших людей, хлопців на фронті, все навколо, абсолютно блокує до вивчення тієї мови. А про працю, то біда. Дитині 4 роки. Приїхали було 2, 7 . Садочки -хвороби- хвороби - багато коштів….. працю пропонують по 10-12 годин. Дитину куди? Навіть із садочком…. Графіки з 6 до 14, або з 14 до 22. Перший автобус з мого пригорода в 6 годин… останній в 9 ….
pragaElena• 12 декабря 2023
Треба вчити мову і шукати роботу офісну по цпеціальності із нормальних графіком
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
у мене в Польщі офісна робота, мову вже вивчила. Але з такою малою дитиною як у Вас я б не змогла працювати
Kika-6655• 12 декабря 2023
А если попробовать работать рекрутером удалённо? И ребёнок при вас, и денежки какие-то будете зарабатывать.
Алина P• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
Який рівень мови? У вас є польська освіта?
SecondLeg-f4c4• 12 декабря 2023
Я вас розумію, теж не могла змусити себе вчити, але я вже давно вдома , дякувати богу
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляАлина P
С1, немає в мене польскої освіти
Алина P• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
С1, немає в мене польскої освіти
Як довго вчили до такого рівня?
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляАлина P
Як довго вчили до такого рівня?
з початку війни, як тільки приїхала до Польщі, одразу почала дуже активно вчити мову.
Алина P• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
Сама? Чи курси?
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляАлина P
Сама? Чи курси?
сама я б ні за що базову граматику не вивчила. Займалася з репетитором 3 рази на тиждень по 2 години
anabelia• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
Репетитор полька чи українка?
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляanabelia
Репетитор полька чи українка?
українець
asterisk_• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
Расскажите это в ЕС, где декретный отпуск 3 месяца.
Ответ автору - желание это всегда тысячи возможностей, нежелание - тысячи причин.
Espresso_caffe• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
С1, немає в мене польскої освіти
подтвержденный паньствовым экзаменом?
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
подтвержденный паньствовым экзаменом?
ні, я не здавала екзамен, у мене немає потреби мати цей сертифікат. А екзамен 180 євро
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляasterisk_
в Польщі декретна відпустка 1 рік. Не рівняйте громадян країни, у яких є житло і родина тут і біженку з малою дитиною в чужій країні
Espresso_caffe• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
а каким образом вы определили свой уровень? по факту окончания курсов уровня с1?
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Ні, я не закінчувала жодні курси, але мій рівень С1. Польська це не єдина іноземна мова, якою я володію і в змозі оцінити рівень
Espresso_caffe• 12 декабря 2023
Ответ дляVitalinka1987
а у вас лингвистическое образование?
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
а у вас лингвистическое образование?
ні, у мене дві вищі освіти, але не лінгвістичні
Vitalinka1987• 12 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Щодо рівня мови і сертифікатів, це теж питання досить суперечне. У мене є кембріджський сертифікат, який підтверджує мій рівень знання англійської С2, але такого рівня у мене немає і ніколи не було. Є просто сильний С1. І також зустрічаю достатньо людей, що мають сертифікати С1, але на цьому рівні не говорять, бо не мають практики
Луна-Натали• 15 декабря 2023
Не зможе автор в маленькому місті знайти офісну працю..я 5 років в Польші в маленькому місці ..багато заводів,а офісів майже нема...