Аноним с кешбеком• 13 декабря 2023

Гематолог

Син рік має знижені нейтрофіли і підвищені лімфоцити.
При цьому себе добре почуває. Немає скарг ттт ніяких.
Є збільшені лімфовузли на шиї, як горошинка, але то вже років 4-5 як не більше.
Сімейна сказала, що то може бути варіант норми, що може після корони таке сталось і так буде далі.
Направила до гематолога.
А я злякалась. Бо так страшно звучить. Скажіть , хто був в такого лікаря, як то все проходить? І чого очікувати? Сьогодні дзвонитиму сімейній за скеруванням. Дуже хвилююсь.
sky-labs• 13 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Тобто ви радите почати з імунолога чи інфекціоніста? Не гематолога?
Инфекциониста. Моноциты такие высокие тоже постоянно?
sky-labs• 13 декабря 2023
Картина по анализам не прям ужас-ужас.
Посетите гематолога как вам посоветовал педиатр и относительно того что я писала проконсультируйтесь.
Лимфомиозот можно пропить самостоятельно по инструкции
автор Аноним с кешбеком • 13 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Завжди 8-9
Ответ дляsky-labs
Картина по анализам не прям ужас-ужас.
Та син в дитинстві стільки його вже випив, я думаю це пуста трата грошей
Ответ дляsky-labs
Картина по анализам не прям ужас-ужас.
Там якоїсь страшної хвороби крові не може бути по цих аналізах?
І ще моя педіатр каже що алергія то одне, а лімфоцити нейтрофіли то друге. З останнім до гематолога, з першим до алерголога
sky-labs• 13 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ясно, значит не ваш препарат
sky-labs• 13 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Нет