Сегодня проснулась и без связи вообще.
vita-trembita• 13 декабря 2023
Працює. Можливо у Вас локально є проблема з перевантаженням мережі.
БальзаковскийВозраст• 13 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, це так все жахливо
Не нийте, це не дуже жахливо
БальзаковскийВозраст• 13 декабря 2023
Ответ дляultragringo
Вчера только лайф купила.
Так если вы перешли с киевстара на лайф, то вроде лайф тоже не будет работать, так как киевстар не может данные передавать
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Поставила вторую карту вчера и все работало.
Конфет04ка• 13 декабря 2023
Ответ дляFloricia
Так говорили что невозможно перейти на другого оператора
значит возможно?
за день конечно невозможно :) особенно, когда у передающего оператора или к принимающего база лежит
Moon shine• 13 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, це так все жахливо
Абсолютно нема ніякої біди і жаху. Нема кіївстару- є інше. Полагодять.
Я завжди не розумвю одне - чому кацапи додумуються постійно до якихось пакостей, а ми - ні. Ну невже наші хакери гірші?
А іпсо іх - ну вищий же пілотаж. Скілько років увесь світ хавав і хаває.
Я розумію ми не можемо ракетами випендриться по сплячому місту іхньому. Но от банки, зв‘язок..чому ми маємо одні потерпати!
lenalenok30• 13 декабря 2023
Ответ дляGouache
Автор, в мене теж не працює. Сьогодні поповнила рахунок (сімка була давно), а зв´язку нема
. Подзвонити змогла десь за третім разом, а мобільний інтернет відсутній.
У меня работает и связь и интернет, но интернет смотря где, то хорошо, то слабо.