Чи він вже взагалі не з´явиться? Думаю чи іти купувати лайф чи ні 🤔
Roni-Verona• 13 декабря 2023
Ви так роздумуєте над купівлею стартового пакету наче будинок купити, а по питанню напевно все відновлять, от тільки як швидко то невідомо
Moon shine• 13 декабря 2023
ви черги бачили? я - так. В водафоні 70 ос було.я порахувала.в Лайфі 123.
поки ви думаєте-номерів не буде. Лишились пакети найдорожчі
На мій погляд - за 2-3 дні не зроблять
Ответ дляMoon shine
На мій погляд - за 2-3 дні не зроблять
Ну я думаю чи взагалі його зроблять, вже друга доба пішла. Не хочеться просто номер втрачати, якому вже багато років.
lisenok_8282• 13 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Ага, сходіть звичайно)) там багато пакетів є на вибір
ще й по акції
lisenok_8282• 13 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Та чого уже всьо? Устаткування є і ціле, перепишуть коди і буде працювати. Просто це може бути не дуже швидко.
це буде потім якийсь Зеленстар або Вовафон
Чашечка кофе• 13 декабря 2023
З новин: Сьогодні має запрацювати стаціонарний інтернет від «Київстар», а також мобільний звʼязок. СБУ повідомляє, що це попередні розрахунки — ураження від хакерської атаки критичні, тому потрібен час.
Ирка Веселая• 13 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Я теж так думаю, на це підуть тижні, певно
lisenok_8282• 13 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Пишут , что будет национализация .
я ж і кажу, буде Зеленстар або Вовафон