Парасюха• 13 декабря 2023
Інтимне питання: порекомендуйте проктолога в Києві
Дівчата, хто прибирав геморой, порекомендуйте до кого звернутися, бо вже замучив мене, коли загострюється. Плюс ще вагітність планую, а там під час народжування, щоб ще гірше не стало.
Вилами по воде• 13 декабря 2023
Пристая Анастасія. Записуватися через реєстратуру Феофанії. Але це якщо є змога чекати, бо черга.
Парасюха
• 13 декабря 2023
Ответ дляВилами по воде
Ой, дякую! Я хочу вже після Нового року чим ділом зайнятися, бо зараз лікую одне, а тут щей ця проблема