Тут надолго• 13 декабря 2023

В чому пастка?

Продаю своє стареньке авто на авто.ріа. Поступила пропозиція обмінятись авто, але те інше авто є новіше на 7 років, що мене влаштовує. І дорожче, тобто різницю я маю компенсувати. Судячи по опису, то все ок. Пробіг трохи мутний, але там всі машини з відмотаним пробігом. Авто продається далеко. Ось думаю: навіщо людям старіша машина, в чому пастка? Може хтось з таким мав справу? Дякую.
Плету интриги• 13 декабря 2023
В тех.стані авто, документах
Я супер-пупер• 13 декабря 2023
Может людям просто деньги нужны.
Василина Семеніч• 13 декабря 2023
Зять купує старенькі,ремонтує сам,міняє там все ,продає дорожче.У нього цей бізнес налагоджено,є клієнтська база,уходять всі і з гарним наваром.
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
В тех.стані авто, документах
Але ж на авто.ріа всі документи провіряються. Тобто на угон, чи там техпаспорт...
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Может людям просто деньги нужны.
Ну, це перше, що я подумала. Може і так.
Бутербродница• 13 декабря 2023
Пробийте те авто по він коду на сайтах кар факс та подібних ,якщо хочете погодитись . Може там бите-перебите америкосовське відновдене)
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Тобто продавець зоче свою відремонтовану мені поміняти з доплатою, а мою довести до порядку і теж продати? Але ж роки...моя старша на 7 років. Де це подіти?
Бутербродница• 13 декабря 2023
Що продаєте,яку автівку?
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Дякую. Проб´ю.
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Що продаєте,яку автівку?
Шкода фабія універсал. Навзаєм пропонують фольцваген мінівен, здається...
Василина Семеніч• 13 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Може і не свою.А так само куплену дешевше,подшаманів-продає(або міняє),від Вас одразу доплата ,пустить на модернізацію Вашої,потім продасть дорожче.
Як варіант.
Плету интриги• 13 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Звичайно ні
Бутербродница• 13 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Скільки власників? Дизель чи бенз . Пробіг? Європа чи купувалась в укр? ( в Америці нема то і не запитую) . Саме шукаю фабію
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Я перший власник після пригону з Європи(Польща). Дизель. Механіка. 175500пробіг. Це той, що по лічильнику.
obuvka• 13 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Киньте мені посилання на Ваше оголошення в особисті
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Звичайно ні
Значить ця інфа, що не числиться в угоні і в дтп не є достовірна?
Плету интриги• 13 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Ні, лише самі добре все перевіряйте
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляПлету интриги
Ні, лише самі добре все перевіряйте
А може ще мені підкажете. На авто.ріа є послуга, де можна замовити оглянути авто на сертифікованому СТО. Послуга платна. Цікаво, чи можна вірити цьому?
Плету интриги• 13 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Не підкажу по цьому, особисто я не довіряю такому
Бутербродница• 13 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Лише по укр хіба що. По Європі на авторіа не перевіряють.
автор Тут надолго • 13 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Дякую.