КондуктЕр тролейбуса• Изменено 13 декабря 2023
А ви носите штучну шубу
середньої довжини у поєднанні зі спортивним костюмом і грубими черевиками?
Оце думаю, може, спробувати, а то лежить у гардеробі вже третій рік - все пуховики та жилетки ношу.
Ряженка• 13 декабря 2023
У меня настоящая в гардеробе лежит больше 10 лет и тоже думаю может выгулять)
дожену і ощасливлю• 13 декабря 2023
Никакой нет. Как и спортивного костюма.
Хотя летом надевала дочкину плюшевую кофту как шубку на сарафан и странно но мне очень понравилось.
Вот и думаю может все таки белую шубку короткую купить, только не знаю с чем ее зимой носить.
КондуктЕр тролейбуса
• 13 декабря 2023
Ответ дляРяженка
Ой, я натуральну взагалі не чіпаю вже років 4, непрактично для мого способу життя
Бува і таке• 13 декабря 2023
Нема у мене такої то і не ношу. Ну і куди вона без додаткового утеплення на теперішню погоду ? А і з утепленням буде якийсь телепузик . На осінь/весну ті чебурашки
Рассказница• 13 декабря 2023
Шубу ношу штучну активно, але костюма спортивного не маю. Ношу під джинси, брюки різні, сукні, спідниці, грубі черевики, кросівки, лофери з хутром.
мадам Везувий• 13 декабря 2023
я купила года 3 назад, 2 раза выгуляла и поняла не мое, вот продала неделю назад ее и рада
Маю сечі• 13 декабря 2023
Да ношу под настроение иногда , легкая удобная , не жалко .
Была натуральная еле сдыхалась и никогда теперь этого хлама для моли.
Рассказница• 13 декабря 2023
Ответ дляБува і таке
В мене дуже тепла, мені в ній тепліше як в пуховиках, ну при -20 не носила, а при -10 - -11 носила.
Додаю напруги• 13 декабря 2023
У меня были только натуралки, норка и макс мара шерсть на ткани, но и их я не носила часто и больше 3 лет, надоедали. Поэтому думаю купить не натуральную, но модную сейчас.
Шалена красуня• 13 декабря 2023
Так.
Вперше в житті.
Купила в інсті - нічого не чекала від неї.
А вже місяць не вилажу.
І під джогери і під джинси.
Вперше в житті.
А вже місяць не вилажу.
І під джогери і під джинси.
Семенівни сусідка• 13 декабря 2023
Я купила таку від некст. Знайшла у нас, але в іншому кольорі.То капець вона тепла. Мені є з чим порівняти, до цього була коротка шубка від Глорії джинс, то вічно в ній мерзла. А ця довга+по спині йде тепла підкладка. То інколи в тонких худі і то жарко,якщо поспішаю кудись.
А по темі, то так, ношу із спортивними штанами однотонними і з уггі або ботинками грубими. Мені норм)