Задираю носа• сегодня в 09:24

Свекруха подарувала дитині собаку без погодження з нами

Сталося це щойно.
Порода Джек Рассел.
Я в шоці!!!

Щойно принесла : «Це тобі онученько песик»
Чоловік зараз у відрядження, ще не говорили.

Із свекрухою посварилась гучно.
Я в шоці- що тепер робити ???
Віддати назад?
Це в дитини стрес

Доглядати і бавити я НЕ МОЖУ І НЕ ХОЧУ.
Дитині 9 років. Є серйозний спорт по 5 днів на тиждень.
Собака просто ніяк не вписується в наш графік і стиль життя.
Оно само купилось• сегодня в 10:22
Ответ дляЗадираю носа
Я нічого не впіхую.

Просто не хочу нянчити собаку.
Маю право?
якщо у вас дитина займається спортом, й видно що на такому проф.рівні, як ви писали.....в мене просто теж дитина займалася гімнастикою, я знаю таких дітей...такі діти дуже відповідальні, я думаю ви зря переживаєте що буде все на вас, або не довіряєте своїй дитині....але так рішення звісно ваше, бо ви як доросла людина все таки теж будете брати участь в цьому процесі
Хочу барабульки• сегодня в 10:22
Ответ дляol_kin
Ну вони ж самі вирішили завести собі собаку, це ж було їхнє рішення, правда?
Я знаю що таке собака, наш тойчик загинув на початку війни, я розумію які проблеми, які нюанси і кожну секунду розуміла і думала на початку війни як то буде тяжко з песиком і як йому буде важко, якщо доведеться десь далеко їхати. Моя сім´я, особливо діти, тяжко пережили загибель нашої собаки, дуже просять нового друга, але знаючи усі нюанси, зараз, під час війни, я точно знаю, що не готова до цього ні я, ні моя сім´я.
І ось ще одна історія.
На початку війни більшість людей виїжджала через наше село. Це була неокупована сторона Києва, їхали і Харкова і з Чернігова і Сум. Так вот якось, десь літом 22го року, ми йшли по трасі і малі спустилися на прибічну дорогу, там кущі великі, а там стояла переноска з мертвим котиком в середині.Я ту картину ніколи не забуду
По різному. Доньці мого сусіда подарував хлопчик на 10 років. Батьки бавили. Ну а шо, всі працюють, але що поробиш.
ol_kin• сегодня в 10:22
Ответ дляОноВамнадо
Многие пытаются в детей впихнуть то что сами не достигли
А прогулки- то для дураков. Увы((
Не треба усіх по собі рівняти.
ОноВамнадо• сегодня в 10:22
Ответ дляol_kin
Не треба усіх по собі рівняти.
Ок
Телефон Рубика• сегодня в 10:22
Віддати свекрусі. Інакше ніяк
автор Задираю носа • сегодня в 10:22
Ответ дляОноВамнадо
А ребенок на что имеет право?
На здоровий і гармонійний розвиток.
На цікаве дозвілля.
На збори в Австрії за хуліард грошей влітку
На якісне харчування
Красивий одяг.
На те щоб запросити друзів, навіть із ночівлею.
На новенькі гаджети.
На якісне взуття
На кращу медицину.
На поїздку на море по 2 місяці на рік
На поїздку на лижах на 2 тижні на рік.
На окрему кімнату
На повагу до приватності.
Электричка• сегодня в 10:22
Ответ дляОноВамнадо
Классно у вас получается
Свекровь дерьмо а вы хорошая
Ибо просто из-за лени не хотите иметь дома детскую мечту
Бо свекровь дура и есть. Ответственность берут на себя добровольно, а не в качестве подарка. А собака это живое существо и ответственность как за живое существо, выше правильно написали - как за ещё одного ребенка.
ОноВамнадо• сегодня в 10:23
Ответ дляЗадираю носа
На здоровий і гармонійний розвиток.
На цікаве дозвілля.
На якісне харчування
Красивий одяг.
На новенькі гаджети.
На якісне взуття
На кращу медицину.
На поїздку на море по 2 місяці на рік
На поїздку на лижах на 2 тижні на рік.
На окрему кімнату
На повагу до приватності.
Деньги, деньги, деньги
автор Задираю носа • сегодня в 10:23
Ответ дляОноВамнадо
То есть, ее желание спорт вместо прогулок с собакой?
Вона не розуміє, що це буде замість спорту.
Куда_бежать• сегодня в 10:23
Ответ дляЗадираю носа
Вище було Чи вам мало?
Какой он милый, будете нянчить на пару со свекрухой)
Не отдавайте его
Куда_бежать• сегодня в 10:24
Ответ дляЗадираю носа
Ну то під 50, то дітей малих не має.

Я б краще дитину другу народила.
Бо клопіт той самий
У вас уже взрослый ребенок, не нойте
Зяблик протестант• сегодня в 10:24
Ответ дляОноВамнадо
Классно у вас получается
Свекровь дерьмо а вы хорошая
Навіть не уявляю як можна так мислити.
Якщо займатися собакою, а не шопопало, то це КУПА часу. І грошей.
Якщо у Автора цього часу немає, яка собака? Добра бабуся буде ним займатися?
ОноВамнадо• сегодня в 10:25
Ответ дляЭлектричка
Естестна. Свекровь всегда дура ибо не умерла на свадьбе

Как оказалось в семье есть деньги и возможность исполнить детскую мечту
Но кому этот ребенок нужен? Вырастит- купит. Маме не охота
Электричка• сегодня в 10:25
Ответ дляОноВамнадо
Деньги, деньги, деньги
Это от бабушки деньги. Купить купила, а думать не купила себе
ОноВамнадо• сегодня в 10:25
Ответ дляЗадираю носа
Школа 7 плюс спорт 3 часа. Где остальное время?
Кружите меня,кружите• сегодня в 10:26
Ответ дляОноВамнадо
Классно у вас получается
Свекровь дерьмо а вы хорошая
Удалено администрацией...
ОноВамнадо• сегодня в 10:26
Ответ дляЗяблик протестант
Навіть не уявляю як можна так мислити.
Все у автора есть. Ей просто все равно на желание ребёнка.
И она это прекрасно знает((
автор Задираю носа • сегодня в 10:26
Ответ дляКуда_бежать
У вас уже взрослый ребенок, не нойте
Дорослий , настільки що заробляє на ветеринара?
Чи на кінолога?

А може на апартаменти де із собакою приймають?

Чи може достатньо дорослий, щоб викликати таксі на Борщагівку і повезти цуца у ветклініку терміново о 20:00 чи пізніше ?

Чи достатньо заробляє, щоб собачу блювотину відчистити з моєї машини?
ol_kin• сегодня в 10:27
Ответ дляОноВамнадо
Классно у вас получается
Свекровь дерьмо а вы хорошая
В сенсі? Ви та долбанута свекруха? Собакака не іграшка на тиждень, собака це на завжди(майже) і велика відповідальність і люди які це розуміють і не готові до цього,, просто прийняли рішення НЕ заводити собаку і мають на це повне право, а пишите якусь розовусоплеву фігню, з тиском на дитячу мрію. Собака це не цяцька яку можна поставити в сервант поки мама з дитиною на тиждень в Польщу на змагання поїдуть.
Электричка• сегодня в 10:27
Ответ дляОноВамнадо

Вот бабушка пусть пристраивает щеночка к себе домой, заодно и внучку будет чаще видеть. Прогуляются с Джеком, заберут внучку с тренировки, например. Идеально, я считаю.
ОноВамнадо• сегодня в 10:27
Ответ дляЭлектричка
Окей. В конце концов у ребёнка ещё два детства будет. Когда эмоции ярче всего
ИграйМойГормон• сегодня в 10:27
Ответ дляВкуси мене
Кота вигулювати не треба) і кошенята в лоток одразу ходять. А собака, поки маленька, то надзюрить десь, то погризе половину хати... Коти в цьому плані взагалі безпроблемні)
Кот с улицы -попался злой ,кусал и царапал ребенка , ложил кучи на кровать ребенка, в лоток не ходил, в итоге наступило лето и он ушёл гулять и не вернулся слава богу, мы все вздохнули облегчённо. Я вся в ранах и ребенок, до сих пор шрамы, много-лет прошло.
ОноВамнадо• сегодня в 10:27
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
Хамить дома!
Спасибо
Зяблик протестант• сегодня в 10:27
Ответ дляЗадираю носа
Вище було Чи вам мало?
О боже, яка шкода, в мене серце на шматки б розірвалося.
Бляха, мені самій хочеться прибити вашу свекруху, це просто треш, таке вчудити.
ИграйМойГормон• сегодня в 10:28
Ответ дляПерловая Кашка
Ну кот ещё вариант попроще.
Нет не попроще,я написала ниже какой он был.
Не танцую- но пою• сегодня в 10:28
Ответ дляЗадираю носа
Це ж як дитина по суті.
Куди назад я маю нести???
Заводчикам?

Це треба годувати, водити до ветеринара і нянчити!
Отдать свекрови, пусть живёт собака с ней, а ребенок будет приходить к ней и собаке в гости
ОноВамнадо• сегодня в 10:28
Ответ дляЗадираю носа
Чи на кінолога?

Выкиньте эту собаку. Пусть ребенок знает что дома он не имеет право голоса

Пс. Я понимаю свекровь((
ОноВамнадо• сегодня в 10:29
Ответ дляol_kin
Жиночка- хамить дома!
До свидания!
автор Задираю носа • сегодня в 10:29
Ответ дляОноВамнадо

Пс. Я понимаю свекровь((
Правильно !

Ви принесли - хороша.

А викидати поганій мені
ОноВамнадо• сегодня в 10:30
Ответ дляНе танцую- но пою
И знать всю жизнь что собаке дома не нашлось места
Прекрасные воспоминания о детстве