и с кем вы хотите договариваться?Просить переговоров у путина?Капитуляция?Отдать ему что именно?Пишите ваши версии конкретно .Кто это гонит в массы,я знаю.Но послушаем.
Natal_ka91• 14 декабря 2023
Було б бажання обороняти якщо було б інше відношення верхівки. Чомусь в Ізраїлі такого немає. За 2 роки досі практично немає власного виробництва зброї. Тільки скандали і корупції, на шоу є гроші, а збори на павербанки і пікапи досі всюди.
Yegonyashka• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Автор, теми ’А ми шо, ми так просто підемо на переговори?’ можна розводити, коли
А) у вас є ядерна зброя
Б) коли у ваших партнерів є яйця
А) у вас є ядерна зброя
Б) коли у ваших партнерів є яйця
красивее и не скажешь
Ответ дляБізешка
Мадам ви там головою не билися об тверді предмети? Не страшно, що синові лопатою прийдеться воювати? Багато ракет за донати купили?
Страшно, звісно, але більш страшно, що сидять тут такі ждуніхи расійського міра і розказують як прекрасно заживемо, коли рашці державу здамо, бо чоловік же ж вернеться з війни
Ответ дляДика Роза
То есть вы открыто предлагаете нарушать закон ?
Взятка , как и купленная инвалидность это уголовно наказуемо, на что вы толкате людей ?
А як з такими людьми влада не буде корумпована. Жінка в якої воює син, пропонує за хабар виїхати. Тут прекрасно все.
Ответ дляZenkas
Он вывезет зерно и будет голод.Он нас пошлет убивать молдаван,поляков,прибалтийцев.Оно придумает как нас утилизировать.Кадыровцы с бурятами будут насиловать наших детей,отрезат головы и это не прикол.Мы убивали их в этой войне,они не простят.Мы не овечки беларусы,что стали на колен и смокчат чупа чупс.Нас ждем трындец полнейший.А тюрьмы строятся в сибири,лагеря,для кого?Если зеки все сдохли почти.
Я з вами згодна, але що ми можемо зробити?
Yusti_1896• 14 декабря 2023
Автор, а вас уже включили в делегацию на переговоры, что вы конкретные предложения хотите услышать?
Ответ дляZenkas
Да, из белораши уже всё вывезли и там трупы на улицах валяются , померли от голода .
На кого расчитано это ?
Natal_ka91• 14 декабря 2023
Ответ дляZenkas
І як ви бачите вихід з ситуації? Поголовна мобілізація?
Ответ дляBejza
Народжуйте третього і їдьте, вас хіба хтось тримає?
За що Ви так виступаєте? Я просто не можу зрозуміти мотивів Ваших)
Ви хочете (як я зрозуміла):
1. Воювати з кацапами (тут моє питання таке: чому Ви на себе це берете, якщо наша влада іх перемагати очевидно не хоче. Вам що, більш всіх треба і Ви маєте ресурси?)
2. Чому Ви так вістоюєте Україну, ні на що іі не проміняєте? (Тут питання такі: Україна постійно в корупціі, погана освіта; немає ознак правової держави; нічого не робиться для людей; пашеш все життя - потім ти списаний матеріал; децкие 800 і пенсія 2000, при комуналці 4000. ЗА ЩО ВИ ТОПИТЕ?
Ви хочете (як я зрозуміла):
Ответ дляZenkas
Так, його мета, як у Хамаса до ізраїльського народу - повне винищення українців. Будь якими способами.
Ответ дляZenkas
В этом вы правы.. но, выхода нет
Yegonyashka• 14 декабря 2023
Ответ дляBejza
пытаться завершить это страшное кровопролитие политико-дипломатическим путем не равно сдать Украину им
Ответ дляBejza
Які нафіг ждуніхи, ви різницю між мирними перемовинами з гарантією та ждуніхами бачите? Готові, що ваш син загине, а через рік всеодно підпишуть мирну угоду. Чи може ви вже вдома в підвалі літаки та ракети складаєте?
Елена 2016• 14 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Я не знаю.На Крым настроены серьезно,его вернуть.Донбасс-не уверена.Хотя зеля везде говорит,все вернем.Ну,для этого надо авиация,ракеты,бомбы,фосворы все ,все.Там того Крыма 2 милл населения,как пол столицы.Вся их логистика ,аэропорты,базы,части на долони.Массированный удар на сто ракет и повредить мост.Так говорят
в Крыму 1916 тыс. из них 406 тыс. это русский мусор, который купил квартиры.
Ответ дляZenkas
Ні, ви що,харошиє руцкіє нє такіє, тут бачите, як жопу рвуть, що треба здати державу і тоді буде пи..ць як добре, що не буде зе, не буде шоу, настане попядок, головне, що чоловіки вернуться з війни і з ними бігти на пасобія у Європу, все буде прекрасно, путін двсть гарантії, він такий, він більше убивати не буде.
Ответ дляБізешка
Ми проиграем, а ми це і ви теж? Ви ж на фронті, щоб виграти, чи програти, чи ви так з дивану зібралися вигравати? Я дуже мрію, щоб Україна перемогла, але невже ви не бачите цих кончених тендерів, армію без нормальної зброї, невже в голові може вкластися, що за 10 років війни ми ще не стали країною з передовими технологіями виробництва зброї
В США бабла немерянно и у союзников 50 стран и шлюзы забиты ракетками и авиации в 10 раз больше чем в рашке .Они ослабить армию рф тоже ж хотят и потери какие раша понесла и человесческие и техника и ракеты,там не все так сладко у путина.И недовольство масс мобилизацией
Ответ дляBejza
У вас как то закорачивает, когда начинаете мыслить . В одну сторону при чем.
Если люди хотят что бы этот ад прекратился побыстрее, переговоры или ещё что то. Это не есть плохо. Это не означает что они ждуны
Ответ дляTeonaa
Яким чином реалізують бої лопатами) не накручуйте людей.
Якщо попруть танки Києвом, Житомиром, Хмельницьком - то до сраки всім буде на прикордонників, повірте. Будуть перешкоджать - іх лопатами тими і в утіль відправлять.
Я накручиваю людей лопатами? Вы на приколе? Или даже не в курсе, кто об этом говорил? Все вопросы к Кулебе, мне это не надо рассказывать. Ему идите расскажите.
Ответ дляYegonyashka
Там от неё уже поступило предложение нарушать закон и выезжать за взятки и липовую инвалидность .
Как думаете , из раши пишет ? Это же на такие преступления толкать людей .
Открыто пишет , чтоб люди закон нарушали , во прикол
Ответ дляTeonaa
Ви хочете (як я зрозуміла):
Я топлю за те, щоб ви їхали за кордон і не мучились тут, бо ви уже не знаєте куди краще чи дрчекатися своїх з рашки чи у Європу, мучитесь бідеа так, вж гкода вас.
Ответ дляBejza
Але ви теж неправі. Єдиний шанс у нас був, єдиний у всьому нашому історичному протистоянні - коли у нас була ядерна зброя. Але не ми її здали. То чому ми повинні розплачуватись?
Ответ дляZenkas
Питаю ще раз, ви зараз готові піти до ТЦК та піти на фронт? Ви готові своїм життям допомогти ослабити рашу?
Ответ дляlilu1990
Донатити, це щонайменше. Волонтерити, за можливості. І об´єднуватися як нація, а не гризти одне одного.
Бо буде ’розділяй та господствуй’. Нас свідомо розділяють, щоб зламати. Не можуть на фронті, то будуть на місцях.
Їм поперек горла стоїть те, що ми зараз при світлі, теплі та з моб зв´язком вже
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляYegonyashka
Каким путем ? Ну пишите откровенно уже’откройте нам границы мы свалим’ и дальше хоть трава не расти)
Ответ дляБізешка
Про які гарантії мова? Гарантії чого? Рашка зоч одні гарантії викоеала, що за рожеві окуляри? Чи ви еадивились на будинки на могилах в Маріуполі і воодушевились?