Щастя-здоровля• 13 декабря 2023

Подбодрите скоро рожать идёт 32 неделя)

Боюсь роды третьи
В курсі діла• 13 декабря 2023
Не переживайте, беременной не останетесь.
Патріотка з дивану• 13 декабря 2023
Якщо треті то чого хвилюватися? Все буде добре.
автор Щастя-здоровля • 13 декабря 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Последние две недели прям страшно ,до этого спокойно воспринимала
Губи до вух• 13 декабря 2023
Напомнило, как я у стоматолога сказала что боюсь. Вопрос: дети есть? Я: да, двое.
Стоматолог: и вы еще чего-то боитесь?))
По теме: все будет хорошо, у Вас то и выбора нет, само не рассосется))
Ну и вся боль ничто, по сравнению со встречей с малюткой) Думайте об этом.
Всего Вам самого наилучшего, легких родов и здорового малыша😘
автор Щастя-здоровля • 13 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Стоматолог: и вы еще чего-то боитесь?))
Дай Бог♥️
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Автор ніхто вас не зрозуміє, як я, три тижні як народила, 3 пологи.
Великий розрив 11 років, 7 годин пологів, викликали, я згодилася, дитя немаленьке, лікарям мабуть винесла мозок, допомагали мені витужити. Партнерські вперше, я задоволена і цим, і вчасно і правильно прийнятим рішенням, попередні рази я так не тривожилася..
автор Щастя-здоровля • 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
С каким весом родили ?как сейчас себя чувствуете?
автор Щастя-здоровля • 14 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Стоматолог: и вы еще чего-то боитесь?))
И стоматолога я тоже боюсь
Плакулька• 14 декабря 2023
В мене треті пологи взагалі були найкращими, найменш болючими, може, що донечка народилася, перші двоє сини. І я сама сказала лікарю, що сьогодні народжу,хоч він казав ще рано, через дві години народила, без лікаря, з акушеркою
автор Щастя-здоровля • 14 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
На какой неделе?
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
4150. Дяка лікарям, все ок.
Напишу що допомогло: дихання вірне, м´ячик, стимулювання лише в кінці, чоловік.
Перед пологами масувала маслом+в пологах масла залили туди. Розриви мінімальні
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
На какой неделе?
В 38.
автор Щастя-здоровля • 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
4150. Дяка лікарям, все ок.
Крупненький ребенок,я чуть не сдохла от 3800 но я мелкая
автор Щастя-здоровля • 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
4150. Дяка лікарям, все ок.
Это на какой неделе ?
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Это на какой неделе ?
40+1
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
У мене перший 4200, то акушерка сказала, ого, купіть йому сандалики і ведіть в садочок.
автор Щастя-здоровля • 14 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
У меня 3000 ,3800 и сейчас жду непонятно пока какой вес
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
В мене друга і третя дитина меншої ваги були.
Губи до вух• 14 декабря 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
И стоматолога я тоже боюсь
Ужасно боюсь)) было, что плакала в кресле, врач офигел немного) ну а что, я просила укол, сказал тут на 2 минуты, ага))))
После первых родов, вторые кесарево за деньги. Вообще проблема с болевым порогом и трусиха ужасная.
Ну бывает, что ж. Не самый большой недостаток)
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Ну от чого боятися стоматолога? Коли розумієш, що треба, то робиш, і все. Я останній час ходжу в одну клініку, там лікарі такі класні, що ніякого дискомфорту не відчуваю, лікувала у них і по 2 зуба зразу.
автор Щастя-здоровля • 14 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Я сегодня с ребенком была у стоматолога как раз ,и зайдя в кабинет меня начало очень нервировать все там ,ребенку этого не показывала но чувствовала себя очень напряжно
Сіґеле-міґеле• 14 декабря 2023
Автор хорошого вам досвіду пологів, нехай все буде на краще!
У мене 3 найдовші вийшли, але кажу велика перерва між 2 і 3 дитиною, але це щастя неймовірне! Зазвичай, 3 легше)
Губи до вух• 14 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Ну от того)) Бо всі ми різні) Бо я застала стоматологію 90-х. Те ще задоволення(
І останнє лікування кіста, різали ясна, дренаж, антибіотики. 2 місяці лікування. Ось у лютому знімок маю знову робити. Але рятуємо зуб, якщо все добре буде.
Ну а пологів чого ми всі боїмося?
Також вже є єпідуралка. Але всі боятся.
Я других пологів боялась більше, чим перших, бо вже знала як воно.
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Ну а пологів чого ми всі боїмося?
Також вже є єпідуралка. Але всі боятся.
Я теж лікувала зуби в дев´яностих, у поліклініці, там страшно. Може я не сильно переживаю з цього приводу,бо не було поганих результатів. А пологи, так, після перших думала більш ніколи, три тижні сісти не могла, і ще двох народила..
Губи до вух• 14 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Ви молодець) Я другі кесарів розтин за гроші. Але в мене окрема історія, перші теж потрібно було кесарів( Молода, недосвідчена була, і лікар наче по знайомству, не дешево, довірились блін(
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
В мене друга дитина після народження в реанімацію забрали, у нас з чоловіком резус конфлікт, в місяць дитини додому потрапили. Дуже боялася за сина. Дякую Богу, що виріс гарний, розумний, спортивний і дуже добрий. Зараз студент коледжу, любитель гри в шахи. А третя народилася з без ускладнень, з негативним резусом, як і в мене.
Губи до вух• 14 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Ох.. добре, що все добре) Але чого воно варте звісно розумію(
В мене перша дитина 4100, родової діяльності не було, на 43 тиждні викликали пологи. Оксітоцин не дуже діяв, дитину видушивали два лікаря. Асфіксія в дитини, я порізана, не загоювались шви, різали та знов шили.
Дитина дуже не спокійна була. Вважаю що то воно і дало.
Але вже 22 роки, талановита, художниця, все добре)
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Теж, хоч і постраждали обидві, все не так погано.. перед моїми пологами народила сусідка, дитина з інвалідністю, теж з чоловіком резуси різні. Чоловік їх покинув. Правда, дитині допомагає фінансово.
фафелька• 14 декабря 2023
Ответ дляГуби до вух
Вибачте, що влізу, розкажіть, будь ласка, як домовлялись про КР. Планую другі пологи після складних перших з наслідками, хочу також домовлятись про кесарів. Можна в особисті, якщо тут не бажаєте)
Милая девочка Лиза• 14 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ооо) то після партнерських чоловік втече точно