Божий одуванчик• 14 декабря 2023
Підскажіть, що купити діткам на НГ? Будь ласка)
Сину 11 іграшку не подаруєш, любить щось таке що можна поставити на стіл і милуватися ним) Але я не знаю що саме, таке йому купити, та і він не знає.
Донька 3 роки, тут вже легше, але хочу запитати, що ви таке купуєте діткам щоб ну дуже цікаве, і не на пару днів?
Вумна вутка• 14 декабря 2023
Буду доньці румбокс замовляти. До речі теж на форумі підказку отримала.
Рекламама• 14 декабря 2023
сыну фигурки фанко посмотрите, у него явно есть любимые герои фильмов/сериалов
Аноним ФЕЯ• 14 декабря 2023
Я наушники большие буду брать , заказал . Я спрашиваю что хотят дети то и покупаю
МамОмужа• 14 декабря 2023
Прошу всегда писать письмо и там пишут несколько вариантов, и объясняю что детей много и что то одно получают, один год был один вариант, было сложно, но получила дочка правда не на Новый год, а на день рождение приставку получила
Тумба-юмба• 14 декабря 2023
Купили на Тайного Санту однокласниці гнома з Юску маленького. Тепер хоче собі такого
Весняний Марафон• 14 декабря 2023
Ответ для5cmhybyna
шо таке нг і чому шось дарувати. Миколай дарує!
у кого?
Шалена красуня• 14 декабря 2023
Купили светильник космонавт со встроенной колонкой. Ребенку 6,5
Забагаловка• 14 декабря 2023
Сыну такую штуку где пересыпантся песок рисунками, можно бесконечно смотреть. Дочке лего дупло
Весняний Марафон• 14 декабря 2023
Ответ дляМиловидна леді
Всі подарунки приносить Миколай.
у Вас - Миколай
у моєї подруги-атеїстки - батьки
у знайомого Клаус
у дяді Васі - різдвяний олень
у моєї подруги-атеїстки - батьки
у знайомого Клаус
у дяді Васі - різдвяний олень
Пффф 100%• 14 декабря 2023
Ответ дляЗабагаловка
Покажіть, будь ласка, де купували. Хочу давно, не знаю де шукати. З піском
Забагаловка• 14 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
у Вас - Миколай
у моєї подруги-атеїстки - батьки
у знайомого Клаус
у дяді Васі - різдвяний олень
у моєї подруги-атеїстки - батьки
у знайомого Клаус
у дяді Васі - різдвяний олень
У нас взагалі я приношу і родичі, на різдво 25го))
Весняний Марафон• 14 декабря 2023
Ответ дляЗабагаловка
ну от
у всіх по-різному
тому от такі безапеляціонщікі бісять до всирачки
у всіх по-різному
Божий одуванчик
• 14 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я питала, щоб він хотів. А він каже ’не знаю’ подарунок сюрприз
Миловидна леді• 14 декабря 2023
Ответ дляВесняний Марафон
ну от
у всіх по-різному
Бережіть себе
Божий одуванчик
• 14 декабря 2023
Ответ дляШалена красуня
За скільки? Де купували?
Божий одуванчик
• 14 декабря 2023
Ответ дляЗабагаловка
Де замовляли?
Шалена красуня• 14 декабря 2023
Ответ дляБожий одуванчик
За скільки? Де купували?
Просто светильником полно на олх, проме и цены очень разные .. единственное , что именно с колонкой нашла последний -1400. А так Перешерстила все - наверное разбирают перед праздником именно эти , с колонками (