Я от не можу знайти цьому пояснення, знищити їх старе і дати гроші на нове.
Конфет04ка• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
всі знають, що це лише лозунг під яким вони зайшли на нашу територію. Але навіщо їм наші люди?
затем же, зачем и немцам. чтобы работали
Colombina.• 14 декабря 2023
Это называется ’освоение’ территорий с точки зрения экономики. Тех, кого захватили теперь надо как-то впрячь в экономику. Плюс, красивая картинка для своих - вот какие они ’молодцы’
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Так в основному пенсіонери побрали сертифікати з них вже такі працівники, а молодь виїхала вся.
А в залишені нашими людьми доми і квартири заїхали рашики. І тепер це ’ісконно руські землі’.
Конфет04ка• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
какая-то часть пенсионеров, какая-то часть трудоспособного возраста, как и везде. ты ж не поставишь возрастной ценз, мол молодежь пожалуйста, а пенсы дома догнивайте. все посчитано.
Colombina.• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Это неправда) Многие семейные ими воспользовались
Allka- skakalka• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Ну, неправда и молодежь с удовольствием выехала в Ростов там же получили квартиры ,а на их жил.площадь заехали узбеки и дагестанцы
Ответ дляAllka- skakalka
Ну я лише по лівому березі розказую, бо знаю. Молодь вся майже виїхала, залишилися люди пенсійного або передпенсійного віку.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Так там де брали сертифікати, немає в що заселятися. Домівки знищені.
Зате в моїй Запорізькій обл не знищені. В квартирі моєї тітки в Мелітополі, з якої вона виїхала влітку 2022, вже живуть руські. І так всюди. А є випадки, коли люди не виїхали, а будинок руським дуже подобається, то людей виганяють. Батька моєї знайомої в селі Запорізької обл ’попросили’ віддати свій дім. Він був фермером і в нього був дуже гарний будинок.
Елена-0f43• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
А с чего вы взяли что там только пенсионеры? Много молодёжи,просто мы в это не хотим верить.
Janeke_in_UA• 14 декабря 2023
Это’мягкое’ принудительное переселение. Люди, кто взяли, уедут глубже в рашу. А на их место приедут ’исконно русские’, народ перемешать. Так сталин перемещал народы, но он сертификаты не давал)) но принцип и идея очень похожи....
Allka- skakalka• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Ну ,так эти сертификаты действуют на разные города в рф ,вот и выехали . Или все в Европу рванули ?
Ответ дляnabludatel
Жах. Мої поки сидять, стережуть дім, бо кажуть як тільки виїдемо то одразу хтось заселяться. А те, що бахкає і прилітає кожен день, то таке, головне хату вберегти 🥺
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Я мала на увазі, що нашим дають сертифікати лише тоді коли їхнє село чи місто знищене
Конкретніше про знищені села. В Сєвєродонецьку, Бахматі дали? Ні.
Не треба тут брехати.
Сертифікатів дали мізер. А знищили тисячі будинків.
Більше ста тисяч людей рашики вбили лише в Маріуполі. Вони можуть якось компенсувати це?
Не треба тут брехати.
Ответ дляZaviriuha
Мої всі знайомі виїхали хто в Європу, хто на територію України. В рашку з молоді ніхто не поїхав
А у знакомой из Мариуполя вся родня поехала в россию и взяли там жилье по этим сертификатам. Она одна в Киеве с мужем, из всей семьи, но она оттуда еще до войны переехала.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляЕлена-0f43
Ви тут робите вкиди сподіваючись, що ми не знаємо, що відбувається в окупації. А в багатьох там родичі і друзі. Нічого доброго рашка не принесла в окупацію. Мої родичі втікали з окупації без ніяких сертифікатів. Їх русня шмонала при виїзді і цінні речі відбирала. А в її залишених домах і квартирах уже живе русня. У нас відібрали все: житло, майно, роботу, друзів у дітей.