Добрий день! Раніше регулярно ходили в театр Лесі Українки, знала майже весь репертуар, але не була вже років 5 мабуть. Дивлюся, репертуар оновили. Зі старого "Вид з мосту", "Джульєта і Ромео", "Занадто одружений таксист", "#13" вже бачила. Що порадите з нового? Дякую
Moon shine• 14 декабря 2023
Ответ дляSameTo
Вона якось пов’язана з’ Дерева помирають стоячи’? Я щось таке на фейсбуці читала.
Звичайно. Це та сама вистава.але інші актори.інша постановка, декорації.все інше. Початок інший. . Мені сподобалась більше як колишня.
Ще дуже рекомендую спектакль ’сімейна вечеря’, я ходила саме з Варпаховською в головної ролі, та надіюсь, з іншими актрисами теж сподобається.
Дуже хочу на ’У Києві, на Подолі, або ’Гдє ві сохнітє бєльйо’, але ніяк на нього квитки не можу купити (театр Колесо). -купила,дякуючи Вам
Ответ дляIncol
Дякую)