Амелі на мілені• 14 декабря 2023

Озокерит. Хто робив вдома?

В сина болять коліна, в мене також в дитинстві таке було, але якось поїхали в санаторій і тоді дуже допоміг озокерит, про болі я забула надовго. Весною їздили в Моршин спеціально для цього але водолікарня була зачинена і не вдалося пройти цю процедуру.
Думаю може вдома самостійно зробити але щось не знаю..
Може хто робив поділіться досвідом, який краще брати, як приготувати? Боюсь щоб не був занад-то гарячий.
4есотка• 14 декабря 2023
Он вроде ненадолго же ? Потом его надо менять. Нет? За горячесть не парьтесь зря, горячее не приложите

автор Амелі на мілені • 14 декабря 2023
Ответ для4есотка
Я вообще в этом ничего не понимаю, вот и берут сомнения. Но процедура очень эффективная.
Кросівки оригінал• 14 декабря 2023
А що лікаря сина водили?
сою не люблю• 14 декабря 2023
Покупали в аптеке, грели на водяной бане в таре, что не жалко, а потом как обычный компрес.. Помню черный, липкий..
АяВсёЗнаю• 14 декабря 2023
Я робила, нічого складного. Пальцем пробуєте, щоб не дуже гаряче тоді кладете
АяВсёЗнаю• 14 декабря 2023
Ответ для4есотка
В санаторіях его по 100 прикладывают.
chancee• 14 декабря 2023
Элементарно
автор Амелі на мілені • 14 декабря 2023
Ответ дляchancee
Элементарно
Ну если даже так, то наверное попробую)