Коко Шанель• 14 декабря 2023

Мо то родове прокляття яке? Чи я вже не знаю

Я вже, якщо чесно, не знаю що думати. Не дурне ж. Не лінива. А з дна ніяк не видряпаюся. То кинуть на гроші. То якісь болячки. То щось не йде. І то не лише у мене. У батьків так само було. Здоров´я угробили. А достатку немає.
Я вже ото думала. А може то прапрадід , коли боявся розкуркулення, і зробив так , щоб нічого забирати було в нього. Та перестарався і тепер і в нащадків немає ((((
Роздратована шкіра• 14 декабря 2023
А що саме прапрадід зробив?

З родзинкою• 14 декабря 2023
Просто вы неудачники, проклятия нет
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
А що саме прапрадід зробив?
Розпродав усе. Щоб не встигли забрати.
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Просто вы неудачники, проклятия нет
А, все так просто. Ну ок
А я кумедна• 14 декабря 2023
Это просто жизнь
З родзинкою• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
А, все так просто. Ну ок
Да это передаётся по наследству. Есть семьи крученные, удачливые, а бывает наоборот
Кракадэ• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Розпродав усе. Щоб не встигли забрати.
А гроші куди дів?
Обижулька• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Розпродав усе. Щоб не встигли забрати.
Тогда б деньги забрали
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
А гроші куди дів?
Не знаю. Мені мало що про мамин рід розповідали.

Мочалкин блюз• 14 декабря 2023
До психотерапевта сходіть.
«Родове прокляття» непогано так знімає відповідальність. Сценарії мають місце бути, але якщо ви хочете щось змінити, то маєте усвідомити та розгребти це все гарненько.
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляМочалкин блюз
До психотерапевта сходіть.
Ви хочете сказати що я не беру відповідальність за своє життя?)
Знаєте, я з цією відповідальністю за себе , за других стільки себе знаю.
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Я б не сказала що ми невдахи. Тттт, але багато чого легко дістається. Не втримується воно в нас. Знаєте, коли одною рукою дає тобі, а іншою забирає
Кракадэ• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Краще б не розповідали
Мочалкин блюз• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Я про те, що свої невдачі та проколи ви списуєте на «прокляття». Замість сісти, налити собі чаю і задати питання «що саме в цей раз я зробила не так і що мені треба змінити, щоб наступного разу вийшло? Які установки змушують мене саботувати свій результат? Чому я не можу втримати гроші умовні? Бо страшно, що заберуть та у Сибір вишлють?». Ваші батьки, ваш дід могли вкладати вам в голову ідею про те, що бути успішним та забезпеченим це тупо небезпечно для життя. А всі намагаються вижити. Ваш спосіб вижити- здихатися всього тут і зараз, аби не забрали та не розстріляли.
Обижулька• 14 декабря 2023
Ответ дляМочалкин блюз
У психулога деньги кончаются? 🤣🤣
З родзинкою• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Ну Так это и есть неудачники, удачливым все даётся легко и приумножается
Мочалкин блюз• 14 декабря 2023
Ответ дляОбижулька
У психулога деньги кончаются? 🤣🤣
Якщо ви думаєте, що своїм «сяючим» коментарем мене заділи, то помиляєтесь. Він більше говорить про вас, ніж мене. Гарного вечора
Хочу в БАНю• 14 декабря 2023
Я считаю, что когда выбираешь не свой путь, то тебе судьба подсказывает - ты идешь не туда) по крайней мере у меня этот принцип всегда работает)
Анонім-ка• 14 декабря 2023
Ответ дляОбижулька
У психулога деньги кончаются? 🤣🤣
Это предполагалось, как искрометный юмор?)

З родзинкою• 14 декабря 2023
У нас в семье рано мужья умирали, тоже думали как проклятие
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляМочалкин блюз
З чого ви взяли що я на оте списую? Бо я про це тему написала?
Бо це мені ось, годину тому стукнуло. Тому і подумала. До цього я , як порядна саморозвинена відповідальна тьотя їбашу як проклята. Сорі за мат. Але то прямо як в популярних успєшних успєхах. З пісні слів не викинути. Маю свою компанію, сама виховую дітей. Мала до того ще ’ дітьо’ - молодшу сестру. За яку я Відповідальна з її народження. Я перечитала і відслідкувала всі можливі установки батьків. З тим прапрадідом я навіть не знайома. Не впевнена що й на фото бачила.

Не варто робити висновки по 2 реченням написаним тут. Це тільки одна маленька частинка. Яка не показує всієї картини в цілому
Vivianna_• 14 декабря 2023
зря вы на советчицу прошли , щас вас отчихвостят и еще больше настроение испортится
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я думала про це. Але ж я отримую задоволення від того, що роблю. Здається це і є показником того, що я на своєму шляху
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляVivianna_
Та я не настільки тонкошкіра)
Мочалкин блюз• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель

Ви або вірите в те, що самі впливаєте на своє життя або вірите в те, що на життя впливає прокляття. На двох стільцях ви не зможете сидіти. Вам не обовʼязково бути знайомою з прапрадідом чи іншими родичами. Достатньо того, що вони виховували ваших дідусів та бабусь, а ті в свою чергу ваших батьків, які виховували вас.
Це тема для роздумів. Але оскільки ви створили тему на порадниці з прямим питанням, то певно були готові почути різні відповіді, хіба ні?
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Я очікую відповіді тих, хто розбирається в цьому більше ніж я.
автор Коко Шанель • 14 декабря 2023
Ответ дляОбижулька
У психулога деньги кончаются? 🤣🤣
Та то вільні слоти з´явилися. Волонтерить
Мочалкин блюз• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
І ця ваша болюча реакція свідчить про те, що воно таки потрапило недалеко від істини. Те, що не болить, не зачіпається від коментаря анонімної порадниці, правда? За цим відкланяюсь
В моїй хаті моя правда• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Ну так видите Вам работа в радость это повезло.
Дети есть - повезло (не у всех так).

Жалобы на болезни странные - Вы видели людей, которые никогда не болеют? Такого не бывает, у всех плюс минус есть набор болячек, чем старше тем больше.
В общем на проклятье ничего похожего.
Приму в дар• 14 декабря 2023
Це скоріше відсутність звички до аналізу своїх дій. Невдачі це частина життя. Невдачі, помилки дають досвід, якщо ви можете його взяти. ’Я зрозуміла, що пішло не так і чому. Я більше так не робитиму’ - і ви отримуєте корисний досвід. Все, рухаємось далі. А оте ’родове прокляття’ це відмазка.