Коко Шанель• 14 декабря 2023
Мо то родове прокляття яке? Чи я вже не знаю
Я вже, якщо чесно, не знаю що думати. Не дурне ж. Не лінива. А з дна ніяк не видряпаюся. То кинуть на гроші. То якісь болячки. То щось не йде. І то не лише у мене. У батьків так само було. Здоров´я угробили. А достатку немає.
Я вже ото думала. А може то прапрадід , коли боявся розкуркулення, і зробив так , щоб нічого забирати було в нього. Та перестарався і тепер і в нащадків немає ((((
Добра, коли сита!• 14 декабря 2023
Проклятие- это вряд ли, но сценарий, передающийся из поколения в поколение вполне возможен.
Есть методика под названием геносоциограмма - ноль эзотерики, полностью психология.
Парасюха• 14 декабря 2023
Та боже, жизнь так выглядит, в детстве мы беспечны,в молодости тоже, пока за нас кто то отвечает,когда молодость и беспечность проходят, и начинает сдавать здоровье- если выучился и норм работа, и деньги есть, то не так грустно, если перебивается то все в сто раз тяжелее, потому что на все нужны деньги. И тут мы начинаем задумываться, да что ж так тяжко то. Я вижу каждый день людей с тяжёлой инвалидностью, сама из них, и могу сказать жизнь многих- это страдание, за которым идёт ещё больше страданий, а за ними ещё больше, и так до самой смерти. Если глаза видят, уши слышат, ноги ходят и есть руки, Вы уже счастливчик, не у всех это есть.
Коко Шанель
• 14 декабря 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну так видите Вам работа в радость это повезло.
Дети есть - повезло (не у всех так).
Жалобы на болезни странные - Вы видели людей, которые никогда не болеют? Такого не бывает, у всех плюс минус есть набор болячек, чем старше тем больше.
В общем на проклятье ничего похожего.
Дети есть - повезло (не у всех так).
В общем на проклятье ничего похожего.
Коли сам то ок. Коли дитина і потребує постійного нагляду, лікування то трішки так інші почуття. Особливо коли ще вчора здорова, а сьогодні .. ай , то не про це мова.
Коко Шанель
• 14 декабря 2023
Ответ дляМочалкин блюз
І ця ваша болюча реакція свідчить про те, що воно таки потрапило недалеко від істини. Те, що не болить, не зачіпається від коментаря анонімної порадниці, правда? За цим відкланяюсь
Ви знову ’ сама придумала і поставила діагноз’. Досить часта ситуація на порадниці. Вихватити з тексту одну фразу. Додумати самому. На те, що додумав - поставити діагноз і надавати порад. А потім образитися, що твої поради не приймають.
Коко Шанель
• 14 декабря 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Дякую за відповідь по темі) ’ прокляття’ то для кричущого заголовку. Чомусь тут якщо без трешу в заголовку, то рідко в тему заходять.
Якраз про цей сценарій я й подумала. Що він запустив його не одне покоління жило по цьому принципу. Адже до нього рід був , як кажуть, зажиточний.
Коко Шанель
• 14 декабря 2023
Ответ дляПарасюха
Ну і не голодую як діти Африки
Добра, коли сита!• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Я сама разбиралась со своими проблемами, прочла три книги на эту тему, даже хотела идти учиться конкретно этой методике, но потом интерес угас.
Коко Шанель
• 14 декабря 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Почала читати. Згадала дуже яскравий приклад . Дідусь помер від інсульту. Лежав 2 тижні після нападу. У бабусі, його дружини, також стався мікроінсульт. Набагато простіша ситуація, ставили гарні прогнози. Але вона вбила собі ’ от дідусь помер через два тижні, у мене стільки ж’ Все, нічого не допомогло. Як не говорили, як не намагалися пояснити.
Добра, коли сита!• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Если начнёте больше изучать, что-то да станет понятно именно по вашей ситуации.
Коко Шанель
• 14 декабря 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Коли розібрався і вирішив свої задачі, то часто так, інтерес угаса. З´являється щось нове. Або немає точної вершини самопізнання та самовдосконалення. Те, що здається вершиною, виявляється тільки відступом в скелі
Добра, коли сита!• 14 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Нет смысла рыть всё по родовым вопросам. Это очень разветвленная система, к тому же, зачастую нет информации о некоторых членах семьи или информация скудная, искаженная.
Коко Шанель
• 14 декабря 2023
Ответ дляennSe
я знаю что такое конда очень тяжело. стави рунические помогут. есть стави на бистрие деньги, срабативают в течение суток
Дякую 🤗
Колись цікавилася. Потім якось завертілося
Мабуть час таки знову звернутися за допомогою
Ксерокопия ночи• 15 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Я б не сказала що ми невдахи. Тттт, але багато чого легко дістається. Не втримується воно в нас. Знаєте, коли одною рукою дає тобі, а іншою забирає
не перемайтесь. вам тут понаписують. як буду в змоз1, я вам завтра в1дпишусь.
Коко Шанель
• 15 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Буду вдячна дуже 🙏
кураГАЛЯ• 15 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
А, все так просто. Ну ок
Исповедаться и причаститься.
В церкви бываете?
Коко Шанель
• 15 декабря 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Исповедаться и причаститься.
В церкви бываете?
Ви знаєте. )Якраз ось буквально 5 хвилин тому вирішила що завтра піду в церкву. Якраз поряд буду і буде пару годин вільних