14 грудня 2023, 22:20 Європейська рада, простіше кажучи, лідери Європейського Союзу погодилися розпочати переговори про вступ України та Молдови до Співдружності. Грузія ж отримала статус – кандидата на членство в ЄС. Це історична перемога України, яка сталася, попри зусилля росії та її партнерів на Заході знищити євроінтеграційний поступ нашої держави. Те, чого так боявся Путін перед широкомасштабним вторгненням, справдилося – Захід починає процес прийому України у свою родину.Поки Володимир Путін виступав на тотально безглуздій «Прямій лінії» з російським народом, поки він оцінював «яйця пацана» – свого міністра сільського господарства Дмитра Патрушева (сина секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева), та зловтішався, що допомога Україні зменшується, лідери держав – членів ЄС ухвалили в Брюсселі доленосне для України рішення. Вони відкрили двері до ЄС, розпочавши безпосередні перемовини про вступ для України та Молдови. Крім того, надали Грузії статус країни – кандидата.«Це конкретний сигнал надії для народів цих держав і для усього континенту», – зазначив президент Європейської Ради Шарль Мішель. Водночас президентка Європарламенту Роберта Мацола наголосила: «Для всіх, хто бореться за наші цінності. Для всіх, хто дивиться на Європу як на маяк надії. Ми виконали свої обіцянки. Ми творили історію. Тепер ми будемо писати майбутнє разом».
Ответ дляIsidda
Вони не виконують вимоги.Там своє кіно.У нас все ок.Здивувала Грузія.Там же ніби за путьку вони
Не смішіть мене.З такими зеленими довбограями ми можемо тільки у лайно вступити,що успішно і робиться.
Європа повісила чергову моркву, віслючку перед мордою,щоб веселіше на фронт було бігти,їх дупки прикривати.
Ответ дляKerry78
Ну,чомусь при зелених нас і прийняли.Подивіться яку суму бабла на завтра виділять.А зброї.Що нам,одинаками бути