Просериарила молодость• 15 декабря 2023

Міастенія- аутоімунне захворювання. Порадьте класного невролога Київ, або онлайн

автор Просериарила молодость • 15 декабря 2023
Зараз на каліміні, тільки збільшую дозу
Але генералізована міастенія, бо після птозу зʼявились симптоми поганого говоріння, ковтання
Буду дуже вдячна за рекомендацію
Знаю Пашковського в Дніпрі, але він в Дніпрі а я в Києві(
Мудрецыха мира• 15 декабря 2023
В Києві є Марченко. Є група в фейсбуку, там більше вам порадять.
Ответ дляМудрецыха мира
Щось за ту Марченко писали що вона грається із великими дозами ліків і не несе відповідальності
Каже - ой оце ж міастенія ваша таке робить, а не я
Не гавкаю- но охраняю• 15 декабря 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Зараз на каліміні, тільки збільшую дозу
Вибачте, що запитую, сама з цим стикалась, скільки вам років, як давно це у вас почалось, чи підтверджено міастенію аналізами ?
Мудрецыха мира• 15 декабря 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Теж таке читала, тому і пишу, що є група. Сама не знайшла в свій час нормального лікаря( Зараз в ремісії, але від дівчат чула різні прізвища неврологів. Треба там питати.
Не гавкаю- но охраняю• 15 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ви приймаєте калімін ?
Мудрецыха мира• 15 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви приймаєте калімін ?
Вже ні
Не гавкаю- но охраняю• 15 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Вже ні
Ви впевнені, що у вас була міастенія ? Бо я сумніваюсь ,що у мене вона була. Як мені казали це не лікується і потрібно пожиттєво приймати ліки. Почалось з птозу (двоїлось в очах), а потім як у автора важко ковтати і говорити.
Мудрецыха мира• 15 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
В мене підтверджена генералізована міастенія. Є інвалідність. Підтверджена аналізами на антитіла та м´язова проба (не пам´ятаю назви). Була операція. В групі багато людей, які знаходяться в медикаментозній або безмедикаментозній ремісії. Але так, хвороба ця назавжди і треба себе берегти.
Мудрецыха мира• 15 декабря 2023
Є знайома, яка їздила до Пашковського, то є непогані результати. Але виписує багато аналізів і треба на це кошти.
Не гавкаю- но охраняю• 15 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Зрозуміла, а я вже раділа ,що у мене це була помилка в діагнозі. Здоров´я вам.
Мудрецыха мира• 15 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую) Ви теж бережіть себе!
Не гавкаю- но охраняю• 15 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Крім операції і каліміна, є ще якесь інше лікування ?
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
67 років вже
Міастенією хворію 5 років
Прозеринову пробу робили, ацетилхолинові аналізи позитивні
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А у вас яке зараз лікування? Що приймаєте
Ответ дляМудрецыха мира
Так а хіба операцію роблять в 67?
Ответ дляМудрецыха мира
Він випадково не знаєте хто є такий як Пашковський в Києві?
Не гавкаю- но охраняю• 15 декабря 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Довгий час приймала келімін, але мені він дає побічні ефект.
Мудрецыха мира• 15 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Є. Гормони та цитостатики. Але там побочки. Імуноглобуліни. До речі, Калімін не лікує, усуває симптоми. Операція показана при позитивній міастенії і як раніше від дебюту захворювання. Потрібно обов´язково перевірити викочкову залозу. Часто після її видалення настає ремісія.
Не гавкаю- но охраняю• 15 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Дякую за відповідь .
Повна торба• 15 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Дайте, будь ласка, посилання на групу, або назву - у моєї мами міастенія, в її містечку неврологи тільки роблять великі очі
Ответ дляПовна торба
А як вона в неї проявляється?