Смайликівна• 14 декабря 2023

Помогите, как найти хорошего ортодонта для взрослого (Киев)?

В Инстаграме много раскрученных с подписчиками больше тысячи человек. Много молодых совсем.
Как выбрать, чтобы не пожалеть? На что смотреть? Важно, чтобы ортодонт еще и гнатолог был?
Посоветуйте специалиста, если знаете.
Бойова• 15 декабря 2023
Сервинський Ілля Ігорович. Лікувалася в нього, всім рекомендую
Кинг-Конгша• 15 декабря 2023
Послушаю
автор Смайликівна • 15 декабря 2023
Ответ дляБойова
Чи дорого вам обійшлося лікування?
Трохи хвилююся, що розкручені лікарі в Інстаграмі беруть багато за послуги.
Бойова• 15 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Чи дорого вам обійшлося лікування?
Дорого, бо довготривало через складний випадок. Але краще відразу до нормального спеціаліста потрапити, ніж перероблювати після криворуких дешевих. Мені прийшлося перероблювати. Сходіть на консультацію, познайомтеся і зрозумієте чи цей лікар вам підходить