В середу ввечері помітила декілька крапель світло коричневих виділень, без болю. Написала одразу лікарю, сказала вагінально використати утрожестан до кінця тижня . На огляд в понеділок, ніяк не можу заспокоїтись. Чи було у когось схоже, як проходила вагітність?
Irina 2020• 15 декабря 2023
Йдіть завтра на узи, щоб прослуховувалось серцебиття дитинки, Вам там скажуть...не чекайте понеділка. Якщо то йдіть в відділення геникології, лягайте на зберігання.... У мене так було, донечка 15 років...Будьте здорові і малятко
Ответ дляIrina 2020
Зачем завтра? Что изменится? Кровотечения нет
Irina 2020• 15 декабря 2023
Ответ дляСвята
У вас було таке? Якщо, ні то не задавайте дурного запитання!!!
Ответ дляЛюда0707
Мене з коричневими виділеннями поклали на тиждень в гінекологію.Але це так для підстраховки.Вставала тільки в туалет.Можливо ви чим перейнялися, може магнев6 поприймайте, але перепитайте лікаря.
А сказали причину виділень? Магнокс прегна приймаю, тиск високий
наташа2406• 15 декабря 2023
Було , забрали по швидкій в лікарню. Була загроза втрати дитину.. наче нічого теж не турбувало тільки це . Дивна ваша лікар . Я б не чекала ...
Ane4ka-9cee• 15 декабря 2023
В мене було на 9 тижні, різко виділення якісь буро-коричневі. Я дуже злякалася, думала вже все. За першою вагітністю нічого подібного не було. На наступний ранок поїхала на узд, серцебиття є, але порадили в лікарню. Мене пару днів потримали і відправили додому відлежуватися. В лікарні крім аналізів і крапельниць нічого не робили. Причина була відшарування плідного яйця
LenOK-06ab• 16 декабря 2023
В мене було пару днів на 6тижні.Я думала нічого доброго не буде,але за місяць народжуватиму,слава Богу.
Більше спокою,не нервуйте і підіть на узд аби заспокоїтися.