Ms. Доброта• 16 декабря 2023

Как думаете, когда это все закончится уже?

ALENAelka• 16 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Нет не так
Первыми сдались те, кто думали что это не на долго
Вторыми те, кто думали, что навсегда
что думали не сдавшиеся?

Лисий хвост• 16 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
А я думаю, що похід незадоволених буде не на Москву… у них все добре, в буси не пакують, за кордон їздять, по підвалам не сидять
Те що ви не договорили, я розумію. Але одразу і країни не стане, бо росіяни того і чекають поки ми почнемо їсти один одного. Дуже кинули нас у 2014. Змовчали і за той міст коли будувався. Та навіть якщо б у перші три дні підписали якийсь договір, не було б нічого деякий час. Як мені кажуть дворазові переселенці, що людей питать не будуть, а далі будуть іти на нас війною. Я з півдня країни і знаю як я жила з 2014 і як живу тепер. А вони кажуть що там там починалось локально, бо ще сцялися одразу йти у лоб. Ми реально за перші пʼять років втратили час, не було підтримки Заходу, не було реального розуміння що далі буде гірше Усі сприймали нас не так. І масштаби їх звірств не уявляв до 2022 ніхто.
Krasivaja_ja• 16 декабря 2023
Ответ дляЛисий хвост
Отож!
Life-game• 16 декабря 2023
Ответ дляALENAelka
что думали не сдавшиеся?
Rosa Blanca• 16 декабря 2023
Вони ще щось придумають в цій ’грі’ на виживання, якщо ми щось не придумаємо. Особливо хєрово ставатиме тоді, коли всі будуть блище до виходу з цьго пі..ца, бо є істоти, які керують процесом і їм то мега вигідно. Просто намагаєшся встигнути пожити і порадіти життю, щоб падли не кормились відчаєм, концентруєшся на роботі, просиш у богів всього... колись це закінчиться, колись це завтра настане. Очевидно, що треба пристосовуватись, щодня до нових умов і не здаватись, бо то таке, що легше всього )
Лисий хвост• 16 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Так їздять, але їздять які ?! Ті що при грошах. А в селах чи віддалених регіонах гребуть так само у буси, ходять по під хатами. Я їх іноді дивлюся на ютубі, там жах то кота подарували за здохлого, то дрова, то пельмені, то тушку оленя. Це жах. І головне, що вони вважають що померлий відав борг що здох у чужій країні. Це торба не знати географію своєї країни та справжню історію. А одне взагалі спитало у нашого блогера «у тебя есть верхнее образование?» Що казати, воює країна «с бесславными ублюдками»
-Инга-• 16 декабря 2023
ваши?
Лисий хвост• 16 декабря 2023
Можете ставить дизлайк сколько угодно, но россияне на территории Украины не герои, а бесславные ублюдки, у многих и могил не будет, а значит и покоя. А россия в бога не верит давно, в глазах муть, в рук стакан с водкой, только разум и пропили
Rosa Blanca• 16 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Больше поверю в комету(((
Якщо ми на неї назбираємо

Nerses• 16 декабря 2023
Пока россия не получит то, чего хочет. Уже обсуждают , что выжившие покалеченные военные будут преподавать в спец учебках для детей , готовить их на фронт по достижению совершеннолетия.
Лисий хвост• 16 декабря 2023
Маю надію, що витягнуть нас за вуха у самий критичний момент з цієї війни. І навіть якщо все закінчиться, дітей треба вчити одному : ніколи не вірити росіянам.
lilu1990• 16 декабря 2023
Ответ дляЛисий хвост
І ніколи не вірити дорогим західним партнерам коли ті пропонують здати яз за меморандум
Лисий хвост• 16 декабря 2023
Ответ дляNerses
Щось ті що вижили у них з Афгану погано навчили воювати, тільки з населенням можуть. Я не згодна з вами, хоче не населення а керівництво. Населення - стадо залякане.
Cаванна• 16 декабря 2023
Ответ дляBagram
Вже не пам´ятаю в кого, але читала пораду про те, що потрібно жити з думкою, що війна на завжди, тоді психологічно легше. Не знаю як можна з цим погодитись, але щось в цьому є, на мою думку. Я палко вірю в нашу Перемогу, але вже майже втратила надію, що це в близькому майбутньому буде(
Від початку війни жила з думкою, що вона назавжди. Останні пару місяців та думка трафляти почала, шо якесь старе гамно поломало мені життя
Лисий хвост• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ну наші політики що здавали без нашої з вами згоди, мають майно за кордоном і гроші.
MaBka• 16 декабря 2023
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
Наше військове керівництво так і сказало - будемо битися до останнього українця😳
Rosa Blanca• 16 декабря 2023
Ответ дляЛисий хвост
Ніколи не вірити нікому. Спина до спини. Всьо
JulliK_• 16 декабря 2023
Ответ дляBagram
Я всем своим говорю что это точно закончится, ну не может это быть вечно, если честно просто не хочу говорить, что ощущение что и домой больше не поедем и неизвестно когда все увидимся, раскидало кого куда ((
JulliK_• 16 декабря 2023
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
Очевидно никому не надо это - заморозка, это хотят только обычные украинцы, которые не хотят умирать

чаревна• 16 декабря 2023
Автора как всегда, нет))
ёжовые рукавицы• 16 декабря 2023
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
Я вже перестала сподіватись на якийсь заколот в кацапстані, там все стабільно - обожнюють царя. А це єдине ,що нас бы врятувало від цієї сарани.
Валентина Як• 16 декабря 2023
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
И заградотряды ставят?
Джеральдина.• 16 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Та вот именно, как достала уже эта ботиха штатная, рассказывающая как там все плохо, да они вообще не в курсе что у нас война - и специально знать это не хотят, какое-то ’далёкое’ СВО. В городах тихо-мирно. Ну подорожало все, да, так оно и в ЕС и Штатах подорожало..