Кнопус• 16 декабря 2023
Чи допомагає прес при схудненні?
?
Задираю носа• 16 декабря 2023
Вопрос интересный) это вы упражнения имеете ввиду или наличие у вас ,,пресса,,?)
Нагайна• 16 декабря 2023
Ответ дляДама-мадама
Допомогає, він підтягує шлунок і апетит може зменьшитися.
Дякую, посміялася
Нагайна• 16 декабря 2023
Фізичні навантаження качають мʼязи, внаслідок чого збільшується їх вага та обʼєм і Ви ще не скоро побачите мінус на талії та вагах.
Задираю носа• 16 декабря 2023
Ответ дляДама-мадама
Вот тут реально не хватает смайла с дергающимся глазом
Дама-мадама• 16 декабря 2023
Ответ дляНагайна
Дякую, посміялася
В мене так було, помітила, що стала насищатися швидше, але я і не страждала через зайву вагу. Почитайте про це😉
Нагайна• 16 декабря 2023
Ответ дляДама-мадама
Це лише Ваші субʼєктивні спостереження. Апетит - гормони. А шлунок постійно скорочується і розтягується. І мʼязи черевини ніяк на його обʼєм не впливають.
Дама-мадама• 16 декабря 2023
Ответ дляНагайна
Можливо.