Teonaa• 16 декабря 2023
Баліст. активна. Хочу почути відповідь, чому не лупашать?(Наші по їх установках)
Іх видно? Видно. Своєю зброєю дістаємо? Дістаємо. В чому річ?!
Ответ дляШеллар
Бо наша влада тут же посадить ініціатора за грати.
Подивіться на кримінальні справи проти Марченка, Червінського та інших військових.
Нас можна і не шкода, а туда ні-ні.
Ну так отож!
Я взагалі думаю, що це ідеологія наших - не лупашить! Бо не буде чим нас тероризувать
Лупаніть хоч рядом, щоб подалі їх відкатили! Від кордону! Що за діч?
Yegonyashka• 16 декабря 2023
расеюшку низзя разозлить, а то она обидится и кинет ракетку на штаты. Могла бы оторвать им яйки, но яйек у них нет)
healer09648293• 16 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Бо низззя
Нас бить можно
Их низззя
Вот такая война у нас
Нас бить можно
Их низззя
Вот такая война у нас
От і я в ахуі від такої позиції, хто такі накази дає геть там збрендили чи що
healer09648293• 16 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Нас можна і не шкода, а туда ні-ні.
Удалено администрацией...
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Ви тут як ісіда, тіки з іншого кінця
Здаватися як - ’Чік-чірік ми в домікє?’
А потім..кхм-кхм...воювати з .. НАТО??)
Літаки - це романтизація контрнаступу (як результат вмілої стратегії)
А амбіциозна реальність такова:
По данным издания Bild, Украина откладывает планы по отвоеванию захваченных территорий:
— Новая цель ВСУ - нанести как можно больший урон живой силе противника с минимальными собственными потерями;
— ’Удержание позиций не имеет значения, главное, чтобы больше украинцев осталось в живых’, - заявил источник.
«Наша цель — достижение наиболее положительного соотношения потерь. При соотношении 10 к 1 в нашу пользу мы продолжим [обороняться], при отношении один к одному мы отступаем», — заявил газете один из украинских офицеров.
Багато зрада-фону, тому говорять як наче чують настрій, подивимося
Здаватися як - ’Чік-чірік ми в домікє?’
А потім..кхм-кхм...воювати з .. НАТО??)
А амбіциозна реальність такова:
Ответ дляandria
Потому что на каждом даном нам снаряде , есть гравировки ООН и не дай бог мы ударим куда нельзя. Так понятно? Что это за война(
И это слова военного , не я придумала.
Так а в чому тоді заключається бороться?
Ну навіть уявімо що все, кордони 91го. А по периметру - зрк кожні 1000м. І далі що