Ушла и Пришла• 17 декабря 2023

Що під ялинкою знайдуть ваші синочки 6-13 років?

Я вже не знаю що придумати...
А в них бажання дуже дорогі. Не можу собі дозволити такого.
Думаю кошти в пакунок з цукерками.
Напишіть що ваші знайдуть, можливо так і мені підкажете.
Всім мирної ночі 🇺🇦
Червона калина• 17 декабря 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А без подарунків ніяк? В моїх дітей все необхідне є, купуємо по потребі. Класти під ялинку аби що не бачу сенсу. Всі прекрасно розуміють, що ніяких дідів морозів не існує
Сюрприз, ощущение праздника, предвкушение. У нас это обязательно. Что за скукота - покупать все по необходимости?
Шкварочка• 17 декабря 2023
Курточку и штаны зимние, вместе с весенними кроссовками на март
Мой ребёнок в 6 лет не умеет в магазине покупать то что ему нужно - ну пусть найдёт под ёлкой
От деда мороза
Заставляличка• 17 декабря 2023
я предыдущие 13 лет заваливала подарками, а теперь денег вообще нет
автор Ушла и Пришла • 17 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
Я Вас розумію, ось і в мене так. Весь час шукала по пару місяців їм подарунки, намагалася знайти все що вони хотіли. А в цьому році так не виходить ..
Невгамовна• 17 декабря 2023
Мой футболист - это его основное всепоглощающее увлечение, поэтому с подарками просто: бутсы (7-е по счету), гетры, форму любимого клуба, мяч, конечно, плюс от папы деньги в конверт
Сегодня сержусь• 17 декабря 2023
Наши давно игрушками не играют. Только евро))) на все праздники.
60 метрів сметани• 17 декабря 2023
Старшому (12 років) - нову клавіатуру для компа, молодшому (5 років) - тобота трансформера. Плюс улюблені смаколики.
А_я_ЛОЖУ!• 17 декабря 2023
Я взагалі не переймаюся. Протягом року діти отримують в межах розумного все, що їм хочеться чи потрібно. Дід Мороз для нашої родини помер минулого року, тепер на Різдво даруємо (вони знають, що це ми з чоловіком). Особливо нічого не просять надзвичайного, бо іграшками практично не грають-м´ячів футбольних уже 4 (дуже люблять футбол і хочуть все, що з ним пов´язано - але все необхідне мають). Покладу під ялинку якісь солодощі і гроші (люблять, коли потім можуть всяку хрінь самі собі купувати).