Блакитне небо• 17 декабря 2023
Чи подіяв ультиматум: або бухаєш, або я йду?
Якщо мали досвід такої розмови, поділіться результатом, будь ласка.
Весёлая морковка• 17 декабря 2023
У сусідів такі сварки були постійно, з такими ультиматумами. Продовжував пити.
Подібні ультиматуми варто предʼявляти лише у випадках, коли дійсно готова виконати обіцянку і піти. Якщо після першого ультиматуму пити продовжив, а вона ніде не пішла, він усвідомить, що це просто слова, нічим не підкріплені, і нічого не зміниться.
Весёлая морковка• 17 декабря 2023
Автор, ще раз перечитала назву теми. Вона хоче, щоб він кинув пити, чи щоб складав їй компанію?
Бо виглядає як: або ти бухаєш разом зі мною, або я йду, якщо відмовляєшся пити.
Ну що ви, мамо!• 17 декабря 2023
Один единственный случай знаю, когда сработало. Но во-первых, там было не ’уйду’, а превентивно - даже не мечтай обо мне, если ты не готов никогда больше ни капли не пить. А во-вторых, мужчина в принципе и сам был довольно мотивирован бросить. ’Приз’ в виде любимой женщины просто сделал его мотивацию не пить более приятной. Ну и любил он жену очень. Больше 20 лет прожили вместе. Она, к сожалению, рано умерла. Здоровье было слабое, и детей поэтому не было. А он и после её смерти не пьёт.
Но это очень редкое исключение, мне кажется.
4есотка• 17 декабря 2023
Ультиматум не діє. Вони не вважають це проблемою.
Як людина яка намагалася витягнути з цього болота скажу вам - біжіть. Не витрачайте своє життя на це.
Тюрюнь_Тюнь• 17 декабря 2023
У мене подіяв, але ми тоді ще молоді були і неодружені. Ходив слідом хвостиком, через день п´яний, кожного разу посилала.... Потім сказала, щоб не показувався на очі взагалі і розмовляти нам нема про що, або я, або випивка. У нас у обох батьки алкоголіки, то для мене це просто як червона тряпка діяло... П´ять років навіть вина не пив, потім випивати почав, але виключно кілька разів на рік на свята з кумом, ночував на килимку, або на балконі. Зараз навіть у компанії не п´є вже кілька років-погано стає. Одружені 25 років. (Плюс я пообіцяла тоді бросити курити, це йому дуже не подобалося, бросила)
Бронетапці• 17 декабря 2023
У подруги муж скатился, сначала зож и не пил, потом понемногу понемногу и сбухался. Ну как, на работу ходил, но вечером в хлам. Сказала, что уйдёт, если не бросит, начала собирать доки, он бросил, не пил где-то год, потом опять понемногу начал. Такие качели были несколько лет, в итоге он все равно сбухался опять и она ушла, только годы потеряла.
Но знаю пример, где чувак закодировался уже больше 25 лет не пьёт. Его и не тянет. Но тут дело в том, что он сам захотел, а не его кто-то шантажем брал. Просто сам для себя решил, что хватит, и закодировался
Русланка з гілки• 17 декабря 2023
Подіяв- тепер він бухає не на мої гроші, десь там.
Я зрозуміла що людині байдуже і почала жити без нього.
Він не змінився вже стільки часу пройшло. Йому так зручно, а мені набридло гратися в рятівницю.
Файно Замало• 17 декабря 2023
Мій сам захотів. Не запойний, але просто нема стопу в людини. Не п´є 4 роки. Зараз спокійно знаходиться в шумних компаніях, ось ДН своє святкував, де всі гості пили. То після того як розвіз по домам друзів в зюзю, сам мені каже - як добре шо я не п´ю.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 декабря 2023
Мій батько майже 20р не п´є , мама так казала або , або ....но він признав ,що алкоголік
Варена цибуля• 17 декабря 2023
Автор, вы неправильно тему сформулировали. Или ты НЕ бухаешь, или... Надо было)
А вы готовы уходить? Иначе угрозы бессмысленны.
неДоЖиру• 17 декабря 2023
У сестри подіяв, правда, вона таки пішла, згодом він повернувся і сказав, що готовий закодуватися. Уже 3 роки минуло.
Оцененная• 17 декабря 2023
У вас або є підхід до людини або ні!!!
Ультоматуми діють якраз прямо навпаки!!!
Аноним Советчик• 17 декабря 2023
Автор, ставте ультиматум і з подивом для себе побачите, що ви не така потрібна, як горілка. Вам треба не про ультиматуми думати, а про своє світле майбутнє життя без алкаша. Якщо він без вас зовсім впаде на дно, і сам усвідомить що треба зав´язувати і треба лікуватись, то може й буде діло. Але особливо на це не розраховуйте.
миссАрфография• 17 декабря 2023
Я знаю трезвых алкоголиков и наркоманов, но никого, чтобы после ультиматума сразу завязал. Люди бросают, когда жизнь побьет достаточно и это совпадет с желанием жить трезво.
Кого оставили одних, те обычно уходят в штопор и часто погибают.
Одного знакомого мама заставила ходить на собрания ’анонимных наркоманов’ под угрозой выселения из дома, был трезвый, но с отношением к людям, далеким от нормального