Кишмишная Мая• 17 декабря 2023

Що робити при набряках

Після пробудження набряки тримаються весь день:( і аж під вечір, година 6 зникають:(. Що робити щоб позбавитися їх назавжди ?
So_so• 17 декабря 2023
Нужно установить причину.

tarveldy• 17 декабря 2023
Пісять
Пусин Кукин• 17 декабря 2023
Йти до лікаря
Реанимация• 17 декабря 2023
Поменять питание
Анютины ласки• 17 декабря 2023
Виявити причину. В мене гіпотеріоз і те саме(
Знаю що не можу пити рідину ввечері і нічого солоного на вечерю. Але ж блін сиджу, пʼю чай
автор Кишмишная Мая • 17 декабря 2023
Ответ дляАнютины ласки
Теж саме:( так і хочеться водички перед сном, у вас теж після походу в туалет набряки спадають?
автор Кишмишная Мая • 17 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Пісять
От якраз і після цього набряки спадають. Але ж не ходити для цього в туалет кожних 5хв
Анютины ласки• 17 декабря 2023
Ответ дляКишмишная Мая
В мене якось дивно, ні до чого не привʼязано. Ще якщо мало сплю, то набрякаю. Якщо солоне і воду/чай ввечері пʼю. Алкоголь то миттєва, ще бокал не допила, вже як вінні пух
ИзЮмрудная• 17 декабря 2023
Наладить отток лимфы, пересмотреть питание и убрать то, что может вызывать отёки.

автор Кишмишная Мая • 17 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
А що з їжі їх викликає? Я нічого такого і неїм, типу супи, каші, макарони, вареники, жарена їжа. Ну буває інколи солодке та мучне
автор Кишмишная Мая • 17 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Як налагодити відтік лімфи?
tarveldy• 17 декабря 2023
Ответ дляКишмишная Мая
А що робить? Насправді варто звернутися до лікаря і зрозуміти в чому причина
ИзЮмрудная• 17 декабря 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Як налагодити відтік лімфи?
Наладить питьевой режим, на ютуб можно найти массу упражнений для хорошего лимфодренажа.
Я убрала всю молочку, быстрые углеводы. Согнала отеки очень быстро. Вернее, всё ещё сгоняю, но уже лицо не выглядит пастозным как раньше. Занимаюсь каждый день примерно по часу. Довольна.
Если пьёте мало, организм может запасать воду, отсюда и отеки.