Позаземний розум• 17 декабря 2023
Мастершеф, сформувалися пари?
Катя та Руслан пара?
Віка Рома?
Я була впевнена що вони пара, а в свіжому випуску чоловік приїхав 🤔
Віка Рома?
Кукусик• 17 декабря 2023
Подивіться Тік Ток Віки, там є про пари, а з Ромою вони вже відкрили ресторан)
Оябунчик• 17 декабря 2023
Да, сезон полная херня. Единственное, что можно обсудить, это кто с кем сошелся.
Позаземний розум
• 17 декабря 2023
Ответ дляКукусик
Не зареєстрована в Тік Ток, поділіться в двох словах що там?
Позаземний розум
• 17 декабря 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А хто виграв? Як гадаєте?
Думаю що Віка якраз і перемогла. Хоча заслуговує Оля або Лєра
Кукусик• 17 декабря 2023
Ответ дляПозаземний розум
Та я теж не зареєстована, можна й без реєстрації дивиться
Чорнобаївка• 17 декабря 2023
Ответ дляКукусик
Дякую за посилання. Значить Віка таки виграє. Шкода(
Кукусик• 17 декабря 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Та не факт, в анонсі наступного випуску Віка ридала, що в суперфіналі їй нема місця
Чорнобаївка• 17 декабря 2023
Ответ дляКукусик
Ну гроші звідкись взяла ж. І в цьому випуску також ридала, якщо не помиляюсь, але ніхто не вилетів.
Позаземний розум
• 17 декабря 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Так вона займає 40 відсотків ефіру, помітьте її найбільше показують на коментарях учасників. Думаю, що все ж вона переможниця.
Чорнобаївка• 17 декабря 2023
Ответ дляПозаземний розум
Раніше Ірини багато було і Колі) Така підступна і зла змія, ще й чоловіку рога наставила на всю країну чи на весь світ. Ото переможницю вибрали( В коментарях на ютубі думаю весело буде.
Шпондєр• 17 декабря 2023
Сподіваюсь Віка не виграє, вона бісить неймовірно авторитарна людина хаос.