Капитошечка• 17 декабря 2023

Плед туніка - це зручно? Чи кігурумі

автор Капитошечка • 17 декабря 2023
Кігурумі треба знімати повністю щоб в туалет сходити
Tammy21• 17 декабря 2023
Кугурумі не зручне для дітей, вони ними підлогу у туалеті витирають. Це з особистого досвіду, з великої вибірки) А це просто супер пухкий худік.
ПП-шница• 17 декабря 2023
То ви ще відучора в роздумах?
Щебетушка• 17 декабря 2023
Дочка в такого типа постоянно дома ходит
Дідова баба• 17 декабря 2023
Ответ дляКапитошечка
Нет. Сзади штанишки на резинке, а верх заправляется . Бывают с клапаном на змейке на попе
автор Капитошечка • 17 декабря 2023
Ответ дляПП-шница
То ви ще відучора в роздумах?
Так
ПП-шница• 17 декабря 2023
Якась вона дитяча для 12 років
КликОЛЬКА• 17 декабря 2023
Ответ дляTammy21
мой подросток обожает их.
уже сложно покупать мужской ХЛ-2ХЛ, но он ходит только в них дома
в другой одежде ему холодно
полы в туалете у нас чистые
Дідова баба• 17 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ничего не вытирает. Очень удобно
Tammy21• 17 декабря 2023
Ответ дляДідова баба
Ничего не вытирает. Очень удобно
Я дуже рада, що у вас така акуратна дитина. Ті діти про яких я писала, часто біжуть до туалету у останні секунди та знімаючи верх взагалі не дивляться куди воно падає;)
Tammy21• 17 декабря 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
мой подросток обожает их.
в другой одежде ему холодно
полы в туалете у нас чистые
Я вам вірю, у мене у самої кугурумі, і я теж мерзну. Але річ йшла о дітях, я поділилася своїм досвідом.
Дідова баба• 17 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я не беру полностью цельные. Только те, где можно достать опу, не снимая верх. Вот и весь секрет
Tammy21• 17 декабря 2023
Ответ дляДідова баба
А, зрозуміла. А коли вона одягнена, то не продуває, не сповзає униз?
Дідова баба• 17 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Есть сзади на змейке. Есть на резинке . На резинке ребенку удобнее. Верх не вылазит, длина нормальная и бока зафиксированы
Фиона Шрековна• 17 декабря 2023
Моя дитина дуже любить кігурумі. У неї багато різних .Перед тим, як йти в туалет повністю його знімає, їй так зручно.
Регионщица• 17 декабря 2023
Мой обожает такие пончо. Именно по причине, что в туалете удобней. Хотя кугуруми покупала с молнией на попе.
Женщинас• 17 декабря 2023
Беремо вже вдруге уді...