Психологічка• 18 декабря 2023
Мої сновидіння. Британські)
Звісно, кожен бачить сни. Як не крути, третину життя проводимо в цьому стані.
До мене приходять інколи відомі постаті , яких немає живими. Чесно, дуже стомлюся - відпочинку немає.
Сьогодні розмовляла з Принцесою Діаною . Що цікаво, вона на обличчі постаріла. Я її розповідала про стиль Кейт, які діти цікаві.
На що Ді додала, що буде у неї і 4 дитина обов’язково.
Розмовляли англ мовою ( я то нормально володію, але не настільки вільно- а тут як носій мови).
Інколи і якісь тексти пишу на англ мові і в сні розумію, що це не наяву і обіцяю записати після пробудження , але коли просинанаюсь - не можу впіймати суть
Інколи сниться місто та будинок в тій же Англії . 101% я не була в такому .
От цікаво , звідки це все )
Да_Я_ТакаЯ_• 18 декабря 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
І що в Англію вже не повернетесь?
Ким ви працювали там?
Ні, не хочу.я не працювала, маленька дитина. В мене там рідня, тому і виїхала по сім візі. Але жити там не було ніколи бажання.