Оскорбляю всячески• 18 декабря 2023
Є цьому якесь пояснення?
В сина дуже часто вискакує прищ, такий білий що можна видавити, там де починається слуховий прохід у вусі і страшенно болить, поки він набирає. Вже за останні 2-3 місяці, певно 4 раз. З чим то може бути зв´язано?
Оскорбляю всячески
• 18 декабря 2023
Ответ дляХома з пастою
беруши или наушники использует?
Навушники, але то лише Миколай подарував, хіба бере чужі в школі, потрібно спитати
Хома з пастою• 18 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
чужие - тем более
Веселуха Муха• 18 декабря 2023
До ЛОРа звичайно треба звернутися, може навіть свищ(ми ж не бачимо). Та, як би це тупо не звучало, я б і про психосоматику замислилась би, може є щось, чого він не хоче чути, сприймати.
Пугачиха• 18 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Атерома
Оскорбляю всячески
• 18 декабря 2023
Ответ дляПугачиха
Атерома
Це зовсім не таке. Прищ, розумієте що таке прищ.