Оскорбляю всячески• 18 декабря 2023

Є цьому якесь пояснення?

В сина дуже часто вискакує прищ, такий білий що можна видавити, там де починається слуховий прохід у вусі і страшенно болить, поки він набирає. Вже за останні 2-3 місяці, певно 4 раз. З чим то може бути зв´язано?
Лепетун• 18 декабря 2023
Киста там маленькая, грязные наушники в уши вставляет.
Хома з пастою• 18 декабря 2023
беруши или наушники использует?
автор Оскорбляю всячески • 18 декабря 2023
Ответ дляХома з пастою
беруши или наушники использует?
Навушники, але то лише Миколай подарував, хіба бере чужі в школі, потрібно спитати
Хома з пастою• 18 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
чужие - тем более
КаваЗМолоком• 18 декабря 2023
Снизился иммунитет, стафилококк разбушевался.
IQ 80• 18 декабря 2023
Идите к лору.... Уши это серьезно
Веселуха Муха• 18 декабря 2023
До ЛОРа звичайно треба звернутися, може навіть свищ(ми ж не бачимо). Та, як би це тупо не звучало, я б і про психосоматику замислилась би, може є щось, чого він не хоче чути, сприймати.
Пугачиха• 18 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Атерома
Ответ дляПугачиха
Атерома
Це зовсім не таке. Прищ, розумієте що таке прищ.