Пацан к успеху шел• 18 декабря 2023
Зламався жорсткий заднік на чоботах
Модель типу берців, там ззаду в райоеі п‘ятки жорсткий заднік з картону чи іншого матеріалу. Дитина стала на нього випадково і тепер на дотик воно там як зламане. Чи ремонтують таке? Чоботи нові, взула разів 5, дуже шкода 😟
Дадосвидания• 18 декабря 2023
Ремонтують. Мені зробили краще, ніж рідні були. Та це не 200грн коштує і не один день робиться.
Пацан к успеху шел
• 18 декабря 2023
Ответ дляДадосвидания
Скільки ви заплатили?
Дадосвидания• 18 декабря 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Скільки ви заплатили?
Це було ще до війни і коштувало щось трохи більше тисячі гривень.
Пацан к успеху шел
• 18 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Нормальне взуття, коштує від 200 дол.
Це до чого?
Пусин Кукин• 18 декабря 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Це до чого?
Не звертайте уваги, дама обожнює щось з пафосом і не по темі писати.
Пацан к успеху шел
• 18 декабря 2023
Ответ дляnavariya
До чого? Там не стираєється, не зношується, не ломається)) звичайно, не всім по кишені((
І що?
Пацан к успеху шел
• 18 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Та я вже зрозуміла )))