Доброго дня!
З чоловіком у шлюбі скоро два роки, зараз він знайшов роботу в іншому місті та чекає, коли я до нього приїду. У шлюбі не можу сказати, що все було добре. Чоловік не дуже брав відповідальність за наші стосунки, я завжди більше працювала, намагалась щось для нього зробити. Чоловік навіть на день народження мене не вітав (навіть на словах). Захотів переїхати в інше місто, навіть не порадившись. Переїхав, залишив мене саму, за житло теж перестав платити, ще навіть за місяць, коои був тут. Подруга каже, що вона б з ним розлучилась. А мені все одно якось самотньо без нього, я дуже звикаю до людей + в мене мало друзів, рідні ніколи не підтримували. Я заплуталась та не знаю як правильно вчинити, чи розлучитись з ним чи спробувати налагодити стосунки
ole4kakissa• 18 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Наші з чоловіком. Хоча можливо це не зовсім і стосунки.
Какие именно?
Игнорировать ваши просьбы и обращение?
Отсутствие внимания?
Не советоваться с вами?
Вы мазохистка?
Игнорировать ваши просьбы и обращение?
Отсутствие внимания?
Не советоваться с вами?
Вы мазохистка?
Парова Машина• 18 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Так, мені з дитинства внушали те, що я найгірша, страшна.
То ви вже не дитина, яка різниця що вам говорили.
Я в 24 навіть не думала про одруження, а ви таке пишете. Моя мама вийшла заміж другий раз в 55, і не парилась взагалі. Дітей від такого чоловіка як ваш народжувати не треба точно, ви і так одна фактично, а будете одна з дитиною. Вам треба підіймати самооцінку терміново, і орієнтуватись на свої бажання, а не на те шо каже чоловік, батьки, оточення
Татьяна-cb91• 18 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Автор. Это не оправдание. Я тоже выросла в не очень хорошей атмосфере. Во взрослом возрасте были попытки мне снова такое внушить, поэтому я полностью отошла в другую сторону. Была одна, потом нашла подругу уже после 25 кстати. Поэтому все зависит от вас. Хватит ли у вас сил себя перебороть и удержаться
Парова Машина• 18 декабря 2023
Взагалі те що ви описали то треш, як це з днем народження на словах навіть не вітав? Як це поїхав в інше місто і не порадився? Ми навіть дрібниці разом обговорюємо, а про такі серйозні речі я взагалі мовчу. Точно вам кажу, що в здоровій родині так не роблять. Повірте, в світі повно чоловіків які поводять себе абсолютно не так, а ви вчепились в цього бо у вас низька самооцінка і страхи, навпаки зараз кращий час переглянути свої погляди на життя, поки ви ще молода. Невже так хочете життя прожити, от з такою людиною? :(
Ответ дляНіколь22
Я сама плачу. Коли ми разом жили, то платили 50/50
На аркуші паперу напишіть всі -за і проти. Подумайте чи це те що вам треба . Він вас кличе до себе? А як з´явиться дитина то як буде ? З досвіду - людина міняється коли дуже цього хоче . Штамп е а розуміння ? Повага? Любові вам !! Здоровья!! Успіхів!!