Броніки для Моніки• Изменено 18 декабря 2023
Щоб не бути злюкою
Дівчата, ану скажіть будь ласка, чому тут в кожній темі знаходяться неадекватні та злі дамочки, які безпідставно пишуть якісь неприємні, спеціально образливі, визиваючі на конфлікт коментарі? І чому таких тут так багато? Це типу хоббі?
Чи
Це саме такий тут контингент ? Чи вони просто отримують якесь задоволення від цього? Підвищують свою самооцінку за рахунок інших, так сказати?
Чи все ж таки тут сидять люди ображені на свою долю? І на них гріх ображатися?
Ловлю тапки))
О, і опитування)
Чи
Ловлю тапки))
О, і опитування)
Результат:
вже голосів:
31 (81.58%)
Ой, я біла та пухнаста
7 (18.42%)
Я з таких злюк
Свій варік• 18 декабря 2023
Вы правы полностью, но думаю, что собака бывает кусачей только от жизни собачьей
Міряно-переміряно• 18 декабря 2023
Ви чимось краща від них? Ця тема вже сто разів обсмоктана. Ви їх обгадили так само, як вони когось.
Лепешечка• 18 декабря 2023
Я добрая, белая и пушистая. Говорю всегда как думаю, некоторые считают, что я обидеть их желаю. Такое ощущение, что люди лишь обидами живут((((
Оновлена версія• 18 декабря 2023
Это факт . Читаю некоторые темы и в шоке . Палец вниз везде тычут , несут такое, что просто ужас .
Куда ж без меня• 18 декабря 2023
Потому что большинство здесь таких тем, что сложно удержаться, чтоб не написать что-то с сарказмом
Лапка• 18 декабря 2023
злі, невдоволені своїм життям. по собі помітила, що коли настрій лайно, то мені прям хочеться тут вколоти когось. позмагатись хто кого. намагаюсь позбутись цієї хріні, тому тепер фіксую таку поведінку і стираю коментар не відправивши. сама не раз була в ситуації тут, коли через звичайнісіньке питання тут такі помиї виливали, мати василева! неприємно.
взагалі стала сюди заходити раз на кілька днів, і то по верхам пробігтись. гарно впливає і на настрій, і на життя)
Добра, коли сита!• 18 декабря 2023
У меня встречный вопрос: почему люди, задавая вопрос на форуме, хотят услышать только мнение, которое выгодно им, а людей с противоположным мнением считают злючками?
Лапка• 18 декабря 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
та тут обливають помиями взагалі ні за що. і справа навіть не у іншій думці. перехід на особистості, приниження. і частіше за все по суті питання таким взагалі нема чого відповісти.
думку також треба вміти висловлювати. частина порадниць як з лісу
Прагматик флегма• 18 декабря 2023
І тижня не проходить, щоб не було подібної теми))) Люди злі по своїй натурі у переважній більшості. Прийміть вже це нарешті. Ви мабуть з тих, хто ще і справедливості в житті шукає.
Свій варік• 18 декабря 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Дело не во мнении, дело в переходе на личности, в попытке унизить оппонента. Но и соглашусь с вышенаписанном, это защитная реакция, на то, что человек чувствует себя хуже оппонента и таким образом пытается его унизить
Броніки для Моніки
• 18 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Это защитная стратегия на собственную установку ’Я хуже тебя!’. Т.е. каждый раз когда вы подвергаетесь такой атаке читайте это как то, что этот ’агрессор’ признаёт вас лучше себя.
Це цікаво, треба спробувати, але мабуть буде важкувато.
Лепешечка• 18 декабря 2023
Ответ дляЛапка
В конце Вашего послания явное оскорбление советчиц😏
Интересно, Вы себя к белым относите или к злым))))
Оновлена версія• 18 декабря 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Причем здесь мнение которое выгодно ?)
Зайдите в мою тему про пух Массимо , жаль что комментов много поудаляли . Там упражнялись как могли не по теме . Мне все равно на мнение, кому то понравилась вещь, кому то нет . Я писала тему для тех кого интересовал например именно этот пух. Носить я буду его все равно . Но там натыкали пальцев вниз на все комменты мои )) обосрали ремонт , картины, даже айфон упомянули . Всё )) хорошо хоть лицо замазала, иначе и по внешности прошлись бы .
Червона ікорка• 18 декабря 2023
Я злюка, обиженная судьбой, самоутверждаюсь за счет других
Полюбляю ядом плеваться в комментариях 🐍
Лапка• 18 декабря 2023
Ответ дляЛепешечка
де? я когось обізвала? якщо ви не зрозуміли, ’як з лісу’, бо кидаються на авторів або коментаторів. то констатація факту, не треба мої слова перекручувати і приписувати мені чого нема)
Броніки для Моніки
• 18 декабря 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Питання не в протилежній думці, якщо вона висловлена в нормальному тоні і нормальними словами, всі нормально її сприймають, але тут дуже багато таких коментарів...що, дійсно, на голову не натягнеш.
Ви пройдіться по темам...такі коментарі і шукати не треба, одразу побачите.
Я, наприклад, диву даюсь....
Лапка• 18 декабря 2023
Ответ дляОновлена версія
Причем здесь мнение которое выгодно ?)
пух класний, до речі)
Свій варік• 18 декабря 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Вот и ответ автор на ваш вопрос, таких обиженных, самоутверждающихся и плюющим ядом в комментариях 90 %
Броніки для Моніки
• 18 декабря 2023
Ответ дляЛапка
Так! І я про це.
Мені здається пару років тому тут такого не було....
ДелиВерка• 18 декабря 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Поддерживаю. Можно здесь написать то, что в жизни не скажешь иначе со всеми переругаешься. Бывает такие глупости пишут, что на голову не налазит
Броніки для Моніки
• 18 декабря 2023
Ответ дляОновлена версія
Причем здесь мнение которое выгодно ?)
Так, читала, це просто жах. Я була в шоці просто. Не переймайтесь, я Вас обіймаю!
Сижу_и_плачу• 18 декабря 2023
я свою злость выражаю только в темах, которые меня злят, а не ради удовольствия, хобби и т.д. Ну и если быть честными, то без анонимов все намного добрее
Свій варік• 18 декабря 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Так! І я про це.
Было, даже больше было
ДелиВерка• 18 декабря 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Я, наприклад, диву даюсь....
Люди є різні, отже як ти не сформулюй невдоволені будуть. Багато хто читає в темі або у відповіді щось своє і дискутує с голосами у голові.