ГейСюда• 18 декабря 2023

Хто замовляв для себе натальну карту

Чомусь стало дуже цікаво
Хто робив для себе , підкажіть - чи співпало?
Я згадала недавно з сестрою , що вона колись замовляла для себе , їй було років 22-25 +- , так там було , що вийде заміж і буде жити десь в теплій країні. в 35 років вона одружилась і тепер мешкає вже 5 років на Кіпрі
Raganele• 18 декабря 2023
Натальна карта це дуже крутий інструмент, але варто знайти того, хто її вміє якісно читати

Leonka Boo• 18 декабря 2023
Колись балувалася чисто з цікавості. Не пам´ятаю, щоб справдилося шось Але майбутнього існує не 1 варіант, я своє міняю
Мальчижка• 18 декабря 2023
Навіщо?
ViktoriyaM2013• 18 декабря 2023
Я замовляла 5 років тому
Багато моментів співпало
Рекомендації також спрацювали👌
автор ГейСюда • 18 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Я замовляла 5 років тому
Багато моментів співпало
Рекомендації також спрацювали👌
а як ви обирали астролога ?
ViktoriyaM2013• 18 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
а як ви обирали астролога ?
По рекомендації
Довго думала, бо задоволення не з дешевих. Але, врешті зважилась - та залишилась задоволенною результатом
Счастье_же_вот_оно• 18 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
По рекомендації
поділіться майстром)

ViktoriyaM2013• 18 декабря 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
поділіться майстром)
Михайло Гук, це ведичний астролог
МиссКаприз• 18 декабря 2023
А примерно, какая стоимость? Если очень хочется - сделайте и посмотрите, насколько это правда.
Пишу вірші, дорого• 18 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
По рекомендації
А порекомендуйте пожалуйста астролога? мне стало интересно. у меня подруга пошла учится на такие курсы, и мою карту смотрит ради практики. И там что то странное видит. она меня знает очень хорошо, а карта ей прямо все противотоложное показывает. Будто с меня но наоборот написано. Загадка. Теперь любопытно обратится к опытному астрологу, что он скажет
Мила 26• 18 декабря 2023
Ответ дляМальчижка
Навіщо?
Натальна карта - це про те, яка ви, ваші особливості, сильні та проблемні сторони. Тобто це не про майбутнє. Хоча звісно в натальній карті є і характеристика основних сфер життя, тож можна мати уяву про певні події життя, про складнощі, через які будете проходити. А ще в натальній карті є інформація про те, які якості вам необхідно розвивати, яким сферам приділяти першочергового увагу, що є вашими життєвими задачами.
Взагалі,я вважаю, це дуже гарний інструмент для познання себе. Для мене свого часу став просто відкриттям і багато чого дозволив зрозуміти в моєму житті.
А вже потім потім почала прицільно вивчати
Мальчижка• 18 декабря 2023
Ответ дляМила 26
Дякую
Счастье_же_вот_оно• 18 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Михайло Гук, це ведичний астролог
читала, що ведична більш складніша астрологія і менш точна, а західна простіша і більш точна.
Дякую за відповідь.
Мила 26• 18 декабря 2023
Ответ дляМальчижка
Дякую
Вибачте, випадково вам відповіла. Писала автору)
МиссКаприз• 18 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Михайло Гук, це ведичний астролог
У него есть какие-то прогнозы по Украине и войне?
Moon shine• 18 декабря 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дякую за відповідь.
це неправда))) ведична астрологія - -крутезна штука
Мила 26• 18 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Интересная ситуация и интересно было бы посмотреть карту и что там видит подруга, в чём отличия. Она говорила, что видит?
Вы тоже считаете, что это не о вас?
ViktoriyaM2013• 18 декабря 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дякую за відповідь.
Можливо, я не надто заглиблювалась в ці аспекти
Счастье_же_вот_оно• 18 декабря 2023
Ответ дляMoon shine
можливо, я на експерта не претендує)) зробила висновки з думок інших

ViktoriyaM2013• 18 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Ну він ще в часи ковіду писав, що Україну очікують нелегкі часи.
Він казав, що нас чекають випробування, таке положення небесних тіл. Що ми маємо об´єднатися. Стати єдиною нацією. Чим швидше ми це зробимо - тим легше ми пройдемо цей шлях.
Саме формулювання війни він не застосовував.
Казав,що все це буде відбуватися до 2025 р., а далі почнеться період покращення
Пишу вірші, дорого• 18 декабря 2023
Ответ дляМила 26
Вы тоже считаете, что это не о вас?
да говорила. я по жизни такой очень инертный ленивый интроверт, без малейшей самодисциплины и самоорганизации. Влюбляться пожалуй мой главный интерес, выбрать какого то мужичка, сделать смыслом жизни, и пи*дастрадать лежа на пляже или в спа, любимое занятие. А в натальной карте подруга видит трудоголика, карьеру в приоритете, организаторские лидерские качества. Вот понять не можем, как такое несовпадение может быть. Или она пока не доучилась, чего то не видит, и там где то есть значек, что все увиденное надо переводить в противоположность. А может быть я где то сломалась и пошла не тем путем что звезды начертали? в общем никогда этим не интересовалась, но теперь стало интересно проверить в разных источниках
Fashion4• 18 декабря 2023
Я не заказывала. Мне многие астрологи говорят что перед заказом натальной карты нужно сделать ректификацию. Потому что время на бирке часто не точное. А нужно знать точное до минуты
Кондуктор автобуса• 18 декабря 2023
Ответ дляFashion4
а вот интересно, кто ж по прошествии лет уже вспомнит точное время? как тогда быть? я например, точное время рождения детей не знаю, телефонов тогда еще не было,часов наручных на руке у меня тоже в тот момент не было, на счет часов на стене родзала - мне вообще тогда не до этого было, даже не знаю были ли они вообще... как тогда быть? да и мама моя вряд ли уже вспомнит точное время моего рождения.
МиссКаприз• 18 декабря 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Спасибо. Я слежу за несколькими ведическими астрологами. Было интересно узнать его мнение.
Счастье_же_вот_оно• 18 декабря 2023
Ответ дляFashion4
теж слухала одну астрологшу, що одна хвилина має величезне значення, це можуть бути протилежні особистості.
МиссКаприз• 18 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Мне, наверное, повезло. При рождении сына акушерка громко произнесла - 15.55! Запомни - это очень важно! Наверное, что-то знала, потому что я тогда вообще не думала о том, что нужно знать точное время рождения:)
МиссКаприз• 18 декабря 2023
Ответ дляFashion4
Что такое ректификация?
Счастье_же_вот_оно• 18 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
я вам більше скажу, у моєї дитини (2007р) у виписці з пологового написано точний час народження, а в знайомої, яка народжувала в тому ж пологовому, але через 4 роки - час не вказано(, звісно приблизний знає, але це не про точний для астрології. Тому і в 2011р чи така зміна була, чи це не про ’необв’язковість’ вказувати.
Мила 26• 18 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
А время рождения вы знаете?
Счастье_же_вот_оно• 18 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Что такое ректификация?
визначення точного часу народження, підбираються параметри