Щось не спиться• 18 декабря 2023

Дезодоранти спреї.

Купила дезодорант такий, вранці побризкала ним, в обід вже відчувався запах поту...З дезодорантами в стіках такого не було
Глаголиця• 18 декабря 2023
У меня нет разницы (Гарнье) и мне нравится спрей, но блин, я задыхаюсь от него(

Ондатрова шуба• 18 декабря 2023
Гарньє спрей держе краще за стіки, навіть за розхвалений тут олд спайс з вовком.
автор Щось не спиться • 18 декабря 2023
У мене рексона
Сизоока бестія• 18 декабря 2023
Мне спреи не помогают. Только сухой и только Леди Спид Стик
Кондуктор автобуса• 18 декабря 2023
Мені сухі антиперспіранти подобаються, бо після спрею в спеку підмишки завжди мокрі. Коли холодно, інколи використовую роликовий дезодорант. Через приємний і нестійкий запах. Антиперспіранти без запаху купую.
Пліткарка• 18 декабря 2023
Ответ дляЩось не спиться
У мене рексона
З досвіду спрей рексона і навіть стік рексона слабкіші за спрей Нівея. Принаймні в мене так. Влітку користуюсь кремоподібним Secret
Placid• 18 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Добрий вечір, які сухі антиперспіранти без запаху використовуєте?
Кондуктор автобуса• 18 декабря 2023
Ответ дляPlacid
Доброго вечора! Користувалась ’Чистою лінією’ до того, як він зник з полиць супермаркетів, і ще якийсь донька з Германії привозила, не запам´ятала назву. Зараз Рексона, але він не супер. 2 доби, як заявлено, не тримає і підмишки іноді все одно вологі. Коли закінчиться, спробую щось інше з того, що у нас є в продажу.