Морковку дай• 18 декабря 2023
Які алкогольні напої ви вживаєте?
Що подобається, а що пьєте?
Виниловая пластинка• 18 декабря 2023
Ответ дляКинДза
А можно и не стать.
Ну это редко что бы не стать, тянет ведь раз каждый вечер употребляете.. если не стать то не тянуло бы чтобы каждый вечер... наоборот отвращение, да и вопрос зачем? А на работу как с перегаром идти нормально?
КинДза• 18 декабря 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
С чего вы взяли что после рюмки коньяка есть перегар?
Виниловая пластинка• 18 декабря 2023
Ответ дляКинДза
А ясно, то для аппетита вы пьёте. Как мужики в селе .
КинДза• 18 декабря 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Нет. Мы пьем после еды.
Пффф 100%• 18 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Аж погуглила,что это б 52😆
Тепер треба спробувати 😉 там ще й подача гарна
Текілу бум пробували? Я не особо її люблю, але теж атмосферний коктейль
Пффф 100%• 18 декабря 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну який перегар від 15 мл лікеру до кави? Чи від 100 мл сухого вина за вечеряю?
Інша справа, що якщо щодня, то це неминуче сказується на зовнішності , формується таке типове обличчя потатора
Виниловая пластинка• 18 декабря 2023
Ответ дляПффф 100%
Після їжі людина вживає кожний вечір .. не до кави.. я взагалі не уявляю чай з тортиком і рюмка віскі чи коньяку. Мене б знудило
Пффф 100%• 18 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Не)
Боюсь похмелья. Постепенно перехожу на мятный чай😆
Та яке там похмілля від одного шоту? Чи вам щоб розпродувати треба 3 мінімум?
Пффф 100%• 18 декабря 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А я не уявляю тортик щовечора 🤷♀️ повечеряли та кава з лікером. Я солодке не люблю
Виниловая пластинка• 18 декабря 2023
Ответ дляПффф 100%
А я люблю , фрукты або торт. Каву взагалі не пью ніяку..