Морковку дай• 18 декабря 2023
Які алкогольні напої ви вживаєте?
Що подобається, а що пьєте?
Дуб береза• 18 декабря 2023
Мартіні, іноді пивко з рибкою. З кумою, як зустрінемось, п´ємо коньячок або ром з пепсі
КинДза• 18 декабря 2023
Почти каждый вечер что то пьем.
Чаще всего виски/коньяк/кальвадос . По пятницам пиво.
Летом чаще всего пиво или сидр.
Stepa_nida• 18 декабря 2023
Вдома або в гостях - джин з тоніком, апероль спрітц, просеко
В закладах частіше за все джин гарден або порн стар мартіні
Щебетушка• 18 декабря 2023
А сегодня я буду пить все, что начинается на букву Ш.
Шампанское, шамогон, шпирт и шональют!
Пишу каліграфічно• 18 декабря 2023
Вино червоне сухе, текіла. Віскі і ром люблю, але не в чистому вигляді, а з соком чи колою
Мой завтрак• 18 декабря 2023
Виски с яблочным соком или джин с тоником. Но ооочень редко пью алкоголь.
Виниловая пластинка• 18 декабря 2023
Взагалі не вживаю , дуже рідко шампанське чи пиво , чи джин зі спрайтом і то не на голодний шлунок. Інше пити не можу ...
Виниловая пластинка• 18 декабря 2023
Ответ дляКинДза
Почти каждый вечер что то пьем.
Летом чаще всего пиво или сидр.
Так и пьяницей можно стать , если каждый вечер употреблять.
КинДза• 18 декабря 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А можно и не стать.
Пффф 100%• 18 декабря 2023
Ігристе брют, Ква брют, мартіні, лікери типу Бейліса, сухі вина, портвейн, лімончела, коктейлі люблю - джин-тонік, апероль шприц, космополітан, дайкірі, секс на пляжі, леді кілер, іноді Б-52