Психологічка• 18 декабря 2023

Постійно ламається машина

Порадьте...що робити...
Купуємо вже другу машину і одні ремонти...як не одне..то інше...і в самі відповідальні моменти машина підводить ...я вже думала:
1.продати авто(але ми вже стільки вклали , стільки замінили що вона повинна служити не один рік)
2.змінити сто
3.освятити машину
Що порадите?
Без Баяна• 18 декабря 2023
скільки машині років?
Мафиозная• 18 декабря 2023
сколько лет вашим авто?
Like-995b• 18 декабря 2023
Купили новую?
anzzem07• 18 декабря 2023
Напевно, проблема в сто
Мушля з Криму• 18 декабря 2023
Нова з салону і по ремонтам? Чи б/у? Якщо б/у то зрозуміло... скілько років? Перед покупкою перевіряєте на фірмовому сто?
Якщо машинам більше 10 років і це не дорогі моделі - це закономірно.
Роза в вазі• 18 декабря 2023
Купили яке авто? Якого року? З якими проблемами? З рук , з салону?
Як користуєтеся авто, тільки на роботу чи довго/далеко їздите?

СТО офіціали чи ПП ?
Вільний митець• 18 декабря 2023
Купити в нормальному тех стані або нове
Не люблю натовп• 18 декабря 2023
Естественно освятить. И сразу решатся все вопросы. Машина перестанет ламаться, у детей улучшаться оценки, муж начнет больше зарабатывать, свекровь вас полюбит всем сердцем и даже у соседа рассосется геморой.
Куда ж без меня• 18 декабря 2023
Таврія ?
Але і на Тавріях Лбди їздять без ремонту по 10 років
Яка машина ?
ПолБатона• 18 декабря 2023
Окрім того, щоб купувати в нормальному стані, треба ще і вчасно обслуговувати, а не чекати, доки самізнаєтешо
автор Психологічка • 18 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Тойота корола2005 бу
Мафиозная• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
почти 20 лет авто... что вы хотите...
viter33• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
Машині майже 20 років(((
Якщо активно експлуатувати - сипатиметься все((
Навіть у тойоти.
Вільний митець• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
Це занадто стара, вона давно своє від´їздила
ЖенаАйтишнеГа• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
так вона і має ламатися. купуйте нове - не буде жодних проблем )
Ламборджини• 18 декабря 2023
Купите новую машину и долго не будите знать никаких проблем .
3@йk@• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
Так ей почти 20 лет, что Вы хотите?
Да, машины которым столько лет постоянно чинят
3@йk@• 18 декабря 2023
Мы в 2010 купили новый Рено Логан с салона за 12 тыс долл, до этого времени крупных поломок не было, только профилактика и замена чего то по мелочи, что износ даёт, но вовремя замена масла и прочего что нужно менять, муж очень шепетильно смотрит за этим.
Так вот я о чём, лучше ездить на Логане с салона, чем на Королле которой 20 лет
Радикальная• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
нет смысла держать, потом не избавитесь.
Чумачечая Весна• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
Це старенькая машина, то вона і ламається звісно.
В мене ще старіша, 91 року. Але на неї запчастини копійки стоять порівняно з Вашею.
Міняти на новішу звісно найкращий варіант.
Ви ж бачите, що спиться вона вже.
Ну і до СТО буває багато питань. Стикалась….
Святити ну таке… краще на ЗСУ вже ці гроші кинути, карма буде краща)
В танке• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
Походу реально надеяться остается только на освятить
viter33• 18 декабря 2023
Ответ для3@йk@
От тільки Логан з салону в 2,5 рази дорожчий, тому і купують 20 річні тойоти
Мира всем• 18 декабря 2023
У мене 2002 року))
Норм
Щоб критично, то нічого не ломаєттся, але в мене кращий друг часто там щось крутить, обслуговує, то масло міняє, то колодки, то рідину
Тож спробуйте змінити сто
автор Психологічка • 18 декабря 2023
Ответ дляМира всем
У мене 2002 року))
Норм
Тож спробуйте змінити сто
Дякую...а то всі тут на нових авто їздять
ЛЮБА• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
Действительно на понятно почему ломается 20 летняя машина ! Это точно сглаз !!!
3@йk@• 18 декабря 2023
Ответ дляviter33
Ну я думаю что Логан которому 10 лет будет стоить как и Королла, которой 20
Кастрюлька• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Так, їзжу на новому китайці. Тільки заправляю і роблю ТО. Краще такий, ніж старе беушне лайно, на яке постійно треба вкидати гроші на ремонти. Потім, якщо порахувати, скільки в старе лайно було вкинуто, то вийде, що новий китаєць з салону вигідніше і дешевше.
3@йk@• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Та не, ездят на разных, у нас одна Логан тот что с 2010 и у меня Ниссан Лиф с Америки 2014 года недорогой, растоможка почти бесплатная на электромобили сейчас, пригнали этим летом, сунули в неё конечно где то тыс долл, ну пока всё ок, посмотрим как дальше.
Но тут ещё очень важно вовремя всё обслуживать, когда нужно, а не когда поломалось
Флюорография гуся• 18 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
Ой, не зарекайтесь про китайца.... особенно про безопасность.
Мушля з Криму• 18 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Тойота корола2005 бу
Машині 20 років майже, авжеж вона сипеться. Пробіг, мабуть, тис. 500