Isidda• 18 декабря 2023

Женщины в армии не нужны-ответ подполковника ВСУ

Проводити мобілізацію жінок в Україні зараз немає необхідності, впевнений підполковник Володимир Фітьо, передає NV.

На його думку, вкидання про призов здійснюють проросійські пропагандисти, які видають постановку на облік за мобілізацію.https://www.unian.ua/war/mobilizaciya-zhinok-v-ukr...

"Мобілізації жінок поки немає. Тут тільки добровольці. Нещодавно було велике інформаційне вкидання з боку російської пропаганди про те, що жінок, які мають медичну освіту, мобілізуватимуть. А йшлося лише про те, що вони повинні стати на військовий облік, ті, хто цього ще не зробив", - зазначив він.

Фітьо нагадав, що жінки-медики завжди були військовозобов´язаними:

"Нічого для них не змінилося абсолютно. Практично всі вони мали свої військово-облікові документи... Звичайно, якщо буде необхідність, їх можуть залучити по мобілізації. Але - я підкреслюю - це тільки коли буде необхідність. На цей час була потреба виконати норму закону, і щоб розуміти, який реальний резерв таких професій саме серед жінок".
Пиона• 18 декабря 2023
І?
Наталія-Ната• 18 декабря 2023
Зараз))) немає необхідності. Это будет точка невозврата для Украины
Арабелла.• 18 декабря 2023
Пропагандисты)
Landuchka• 18 декабря 2023
Но, на военный учёт встать обязаны?
Наталья557• 18 декабря 2023
Вот только у депутатов наших, а именно тех, кто голосует за эти законы другое мнение.
Tammy21• 18 декабря 2023
’Звичайно, якщо буде необхідність, їх можуть залучити по мобілізації.’
У моєму Всесвіті ні, не можуть. Бо для того щоб ’мочь’, потрібно жити не у патріархальній парадигмі, не виховувати дівчат гарненькими берегинями, а забезпечити реальну рівність, і не по чоловічому канону.
У нас зп у жінок менші, основна ноша за виховання та побут теж на них, соціальний тиск шалений, витрати більші, ту ж Стамбульську Конвенцію роками протовкували, але ’якщо буде необхідно...’. Пц(
Марфа Васильна Я.• 18 декабря 2023
Ключевая фраза ’ мобілізації жінок ПОКИ немає)
Forever_young• 18 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Но, на военный учёт встать обязаны?
То есть станут невыездные
ViktoriyaM2013• 18 декабря 2023
Ответ дляНаталья557
Какая неприятная морда
rybka21• 18 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Но, на военный учёт встать обязаны?
Завжди були зобов´язані
moreseaa• 18 декабря 2023
Ответ дляForever_young
То есть станут невыездные
Все или только медики?
Valechka-mk• 18 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Все или только медики?
Те, кто станут на учет
moreseaa• 18 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Те, кто станут на учет
А станут на учет только медики или как? Или это будет выезд закрытый для всех женщин так же как и для всех мужчин?
Valechka-mk• 18 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Откуда я знаю)
В законе есть понятие военнообязанный. Вот им и закрыт выезд
moreseaa• 18 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Откуда я знаю)
Вы про закон безуглой? В стартопосте автора написано только про медиков.
moreseaa• 18 декабря 2023
Что то не зашла ваша тема советчицам😂
виктория7аас• 18 декабря 2023
Ответ дляМарфа Васильна Я.
Дело в том кто это гонит пресслужба сухопутных войск ,штабная крыса ,а не боевой офицер.
Дана-Нирвана• 18 декабря 2023
’...вкидання про призов здійснюють проросійські пропагандисти’ - это он о Марьяне Безуглой? Мне иногда кажется, что это такая женская версия Арестовича. Непонятно как пролезла в политику и несет дичь. А как ее оттуда попрут, сразу покажет свое истинное лицо.
МаргаритаЛьвовна• 18 декабря 2023
Ответ дляДана-Нирвана
эт самое... она вроде и щас свою сущность не скрывает.
истинное лицо - это оно хуже или лучше окажется, по-вашему?
Forever_young• 19 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Все или только медики?
Те кто станет на учёт. По аналогии с мужчинами
moreseaa• 19 декабря 2023
Ответ дляForever_young
Мужчины не выезные абсолютно все. Поэтому я и спросила - женщины так же будут?
Forever_young• 19 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
В том весь и прикол...что непонятно,пока все или не все
Марфа Васильна Я.• 19 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Да они все уже так гонят- сил нет(((
Марфа Васильна Я.• 19 декабря 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Так она не просто полезла в политику!
Она, на секундочку, Заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
Эта должность должна быть не для человека с улицы. А у нас какой-то неадекватный сброд в Раду пробрался!