Добродійка• 19 декабря 2023
Ви ходите до гінекологів в держклініки в Україні?
Результат:
вже голосів:
54 (48.65%)
Ходжу до державного
47 (42.34%)
Ходжу до приватного
10 (9.01%)
Результати
Акукарача• 19 декабря 2023
Да. Дуже подобається. Виписує всі узд, мамографію безкоштовно. А також мазки
Твоя космішна• 19 декабря 2023
Я в гос больницу не хожу лет 12 вообще, только частные и есть один врач в ведомственной, все покрывает страховка
Куколка-мяуколка• 19 декабря 2023
В принципе последний раз была 10 лет назад и еще 10 не планирую. Но, была и если понадобится ещё сходить, то в гос, у нас не плохие врачи.
Люблю ВалЄру• 19 декабря 2023
Дівчата, порадьте в Києві хорошого гінеколога. Не можу знайти причину болей.
Дякую
Тро Нью-Йорку• 19 декабря 2023
Ходила, коли мала форму отримувати, дуже приємна дівчина попалася. Але упередження все одно лишилися, тому коли виникла необхідність пішла до приватного - зіткнулася з дуже солдафонським ставленням, хоча відгуки на сайті були дуже позитивними. Так що, вважаю, що лікарі - це лотерея, як пощастить.
ЗавЛабСнаб• 19 декабря 2023
Ці лікарі в державній потім і працюють по приватним лікарням😁
Хто ще цього не знає?
Вишневий цвіт• 19 декабря 2023
В державну ні до якого лікаря не ходжу. Не вірю в безкоштовну медицину.
Котики-муркотики• 19 декабря 2023
Хожу в гос и иногда в частную (к кому мой врач пошлёт). У нас в гос работает много хороших врачей, которые ещё работают и в роддоме или в частных клиниках.
птицаворона• 19 декабря 2023
Так. На огляд, цитологію раз в півроку. Ну, таке базове. Не бачу сенсу за це переплачувати. У мене хороша лікарка.
Надежда-8877• 19 декабря 2023
Хожу. Але не до першого випадкового, а обираю за порадами знайомих та в місцевих групах. Нащо платити більше?