Умничка-помощничка• 19 декабря 2023
Шрам після вітрянки
Добрий день!
Чи є у когось успішний досвід мінімізації шраму після вітрянки. Дитина 10 років перехворіла 3 міс назад, є 1 слід на обличчі. Якщо можете, порадьте дієвий засіб, перевірений.
Щиро дякую!
ТатьянаИгоревна• 19 декабря 2023
послухаю...у доньки теж злишився...акурат як у індіанок на лобі. Але її це не турбує....
вентиляторная• 19 декабря 2023
Ответ дляirusya_ki
і у мене такий ) все життя з ним, навіть не помічаю
В мене також)
Скорая помощь• 19 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
И у моей так... На том же месте.. Сразу, после болезни, мазали пол года контрактубексом, хорошо уменьшился, стал не таким глубоким, но всё равно заметен.. Малую тоже это не беспокоит...
Уси Пуси• 19 декабря 2023
Ответ дляСкорая помощь
В мене теж є…
Умничка-помощничка
• 19 декабря 2023
Про лазер читала. Думаю, можливо є засіб, який «по-свіжому» гарно працює..
ну почекаємо ще)) може хтось відгукнеться🫶🏻
Пліткарка• 19 декабря 2023
Я хворіла років у 10-11, під бровою залишився великий шрам.
Але з часом кудись подівся, не знаю, коли.
А от шрам під губою від невдалого падіння так і є.
Якщо він плаский, може з часом пройти.