Чому в сучасних українських дівчат,настільки завищене відчуття власної величі і і нічого хорошого у відносинах з ними побудувати не вдається?Особливо турбує чоловіків повна не повага до чоловіка та фантастично - нереальні запити до потенційних претендентів,не нормальне бажання керувати в родині.Звідки це все у вас взялося та хто все це вам внушив?Чому на теренах інтернету з´являється стільки (Мужских Движений),якщо нічого вищесказаного мною не відбувається?Одним словом,багато запитань до вас.Куди котимось?
Ответ дляЛеді Душка
Шукай на расії. Там баби дури.
Впринципі все це відбувається (перевернуте з ніг на голову) кругом,включаючи росію,білорусію та україну.Там нічого шукати чогось кращого.Там,можливо ще більші проблеми з жінками.
Чарочка діда• 19 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Каких таких ’мужских движений’?
Это те, когда они друг другу на баб жалуются. Не на женщин. Где-то баб, РСП находят и страдают )))
Дама_с_караваем• 19 декабря 2023
недавно была в одной компании - 3 парня от 30 до 40, боже какое же это быдлячество... еле выдержала
Kusalochka• 19 декабря 2023
Автор, так а с кем описанные вами встречаются? Или одни сидят?))) Похоже на песню неудачника с мечтой о губатой инстателке, которую не тянет, вот и все. Смотрите на тех, кого в состоянии потянуть.
Байрактарна• 19 декабря 2023
Віктор, я хоч і жінка, теж таке питання здавала.
1) багато чоловіків - інфантильні(лудомани, алкаші, наркомани, і з оооось такими тараканами)
2) не мають моделі нормальної сім ї
І взагалі людей з нормальною психікою мало(
2) не мають моделі нормальної сім ї
Медсестричка• 19 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Каких таких ’мужских движений’?
Мд имеет ввиду, уроды собираются в такие группы в инете, учат друг друга как на шару женщин потреблять и как ими манипулировать
Байрактарна• 19 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
Алени называются😁
Ответ дляДелайКак_Я
Каких таких ’мужских движений’?
Ну типу - Максим Вердикт,Психология отношений,та багато чого іншого.Де чоловіки розповідають про всю жесть сучасних відносин.Навіть Анна Теодорович (з жінок),теж розповідає багато чого цікавого.Топто йдуть обговороення,між людьми щось порушено.
Леді Душка• 19 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Ну то покірну мусульманку. Була тут тема. Хвалився один.
Українські Жінки, нормальні, достойні Жінки- історично були Величні. І навіть не всі королі дотягували до їх рівня.
Медсестричка• 19 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Может таким как вы не надо размножаться? Не переживайте
Горлаю зрання• 19 декабря 2023
Ну то ти ж хочеш відразу гарну, з квартирою, доглянуту. А у тебе тільки піся і 7 гривень на маршрутку
Дикая Роза• 19 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
проблеми напевно все ж таки у вас.
Ответ дляSo_so
Смотрю на дочь, на её круг общения и в восторге. Я так понимаю, Вы просто не дотягиваете до девушек, которые хотите. Бывает.
А чому ви намагаєтеся мене образити,ви ж позиціонуєте себе,як нормальна людина.
Байрактарна• 19 декабря 2023
Ответ дляНепонятно
Удалено администрацией...
От як з таким будувати нормальні відносини? Тьолкі🙈💩
Сусідка знизу• 19 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Едьте в европу, авось у них ниже требования к мужикам 😂😂
Natalia505• 19 декабря 2023
Сформулюйте якось поіншому запитання, ніякої конкретики в темі, що саме вам не подобається, які у вас очікування? Дуже все абстрактно і розмито.
Люблю ВалЄру• 19 декабря 2023
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
Филипинки популярны, потому что красивые и в других странах.
Пополняю_Карму• 19 декабря 2023
Ответ дляЛеді Душка
Например кто? Анна Ярославна, Роксолана и ещё кто? В чем величие?
Леди_в_ночи• 19 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
Они там в 40+ мнят себя четкими парнишами 😂
100%• 19 декабря 2023
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
От тільки філіпінки не клюнуть на бідного українця
, вони популярні серед європейців, американців